Білий дім взяв на роботу першого трансгендера Автор: lesya · Опубліковано: 19.08.2015 12:59 · Розділ: Суспільство

Легалізація одностатевих шлюбів у всіх штатах США принесла з собою чимало змін, які торкнулися усіх сфер громадського життя. Політика не стала винятком: вперше в історії США на роботу в Білий Дім офіційно прийняли відкритого трансгендера.

Раніше Раффі Фрідман-Горспен займала пост радника при Національному центрі, що займався захистом прав трансгендерів. Сьогодні ж вона заступила на посаду директора з набору персоналу в управлінні кадрів.

За словами представників адміністрації Барака Обами, новий директор виявив неабияку рішучість в прагненні покращити життя трансгендерів в країні, а це сьогодні відповідає політичним цінностям правлячої влади.

Представники ЛГБТ-спільнот назвали цей крок Білого Дому важливим проривом в діяльності борців за права трансгендерів.

Раффі зробила операцію зі зміни статі, перетворившись з чоловіка на жінку (фото з сайту http://piter.tv/event/V_Belom_dome_SShA_oficial_no_stal_rabotat_transgender_/)
Раффі зробила операцію зі зміни статі, перетворившись з чоловіка на жінку (фото з сайту http://piter.tv/event/V_Belom_dome_SShA_oficial_no_stal_rabotat_transgender_/)

Теперішній президент Барак Обама і справді підтримує представників сексуальних меншин. Мало того, що він посприяв легалізації одностатевих шлюбів у США, так президент ще й неабияк обурився, коли охорона не пустила його відсвяткувати легалізацію гей-шлюбів у компанії простих амеркианців.

«Бачити, що люди зібралися разом красивим літнім вечором, дихають на повні груди, відчувають, що суспільство їх приймає, що вони мають право на любов - це було круто», - зізнався Обама після прийняття статусу одностатевих шлюбів.

Та, як каже президент, співробітники Секретної служби в цей святковий день не випустили його з Білого дому. Правда, я не міг побачити все це на власні очі, адже тоді співробітникам спецслужб довелося б вивести геть усіх людей. Тому президентові США довелося спостерігати за всім з екранів телевізорів.

Одностатеві шлюби у США визнали легальними по всій території країни кілька тижнів тому. Рішення викликало бурхливу реакцію публіки, як позитивну, так і негативну. Новий закон дозволив представникам сексуальних меншин офіційно реєструвати свої відносини ще в чотирнадцяти штатах, де до цього часу такі взаємини були заборонені. Тепер членам ЛГБТ – спільнот вже видають свідоцтва про одруження.

Одностатеві шлюби дозволені по всій території США (фото з сайту www.vestikavkaza.ru)
Одностатеві шлюби дозволені по всій території США (фото з сайту www.vestikavkaza.ru)

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.