У Москві затримано аферистів, що продавали рідину для перетворення чорного паперу в долари Автор: lesya · Опубліковано: 18.08.2015 20:18 · Розділ: Кримінал

Шахраї та аферисти підробляють гроші напевне відтоді, відколи вони з’явилися. Підробляють їх і сьогодні, і уряди держав суворо карають фальшивомонетників, адже їхня діяльність може підірвати економіку держави.

Тим не менше, завжди знаходяться ті, хто ігнорує всі ризики заради власного збагачення.

При чому виробники фальшивих грошей бувають різними: трапляються серед них справжні майстри своєї справи, що створюють технології, які дозволяють виготовити купюри, максимально наближені до справжніх. А є такі, на «творчість» яких без посмішки глянути неможливо: їхні грошові копії скидаються радше на дитячі малюнки, а не на підробки банкнот.

А деякі злочинці йдуть іншим шляхом – вони збагачуються за рахунок бажання інших стати фальшивомонетниками.

Минулих вихідних в столиці Росії поліція спіймала африканців, які продавали… рідину, яка дозволяє перетворити звичайний чорний папір на долари. Зловмисників звинуватили у шахрайстві і заарештували.

Обидва злочинці – вихідні з Центральної Африки. Перед своїми потенційними жертвами вони розігрували цілий спектакль, пропонуючи пристрій, що дозволить на рівному місці зробити двадцять мільйонів доларів.

Африканці пропонували довірливим перехожим купити рідину, що перетворює звичайний чорний папір на стодоларові купюри.

Ось за якою схемою працювали зловмисники: вони ловили якогось випадкового перехожого, в нього на очах обливали шматок чорного паперу рідиною, а тоді пропонували перевірити, чи справжніми є отримані долари. Поки перехожий думав-гадав, чи затівати йому бесіду зі спритними чорношкірими, ті встигали підмінити папір на справжні гроші, які й давали до рук перехожому. Той прямував до найближчого обмінного пункту, і йому – о диво! – обмінювали долари.

Тоді підозрювані пропонували придбати спеціальний чудо-препарат – рідину, яка містить особливі ферменти, що дозволяють чорному паперу перетворитися на долари. Однієї пляшечки, твердили шахраї, вистачає на виготовлення двадцяти мільйонів доларів.

В одного потерпілого, який звернувся у поліцію, зловмисники вимагали п’ять мільйонів рублів за супер-рідину!

Тим не менше, винахідливих шахраїв спіймали і запроторили за ґрати. Обидва злочинці – одному з них тридцять вісім, іншому – сорок три – є вихідцями з країн Центральної Африки. При затриманні у них вилучили п’ятдесят сім пачок з аркушами чорного паперу, що розмірами наближалися до розмірів доларових банкнот.

Джерело: http://moslenta.ru/news/2015/08/18/afrikanzi1/?SDv

Інші новини розділу