Господиня зажадала від квартиранта розплатитися за квартиру сексом Автор: lesya · Опубліковано: 18.08.2015 17:43 · Розділ: Життя

За квартиру краще розраховуватися з хазяями чесно і вчасно, а то один лише Господь знає, що може прийти їм в голову! Недавно один юнак у Бразилії втрапив у халепу, адже господиня квартири, де він проживав, зажадала від юнака негайно розрахуватися за помешкання, і розрахуватися досить неочікуваним способом.

Виявилося, що гроші сорокачотирьохлітній бразилійці непотрібні – її цікавить секс. Не знати, як виглядала господиня квартири, але юнакові така пропозиція не просто не сподобалася – вона його обурила, спантеличила і налякала одночасно. Він замкнувся на балконі своєї кімнати, й почав чекати приїзду поліції. А чекати довелося аж до ранку.

Цілу ніч хлопець трясся на балконі – не лише від холоду, алое й від страху. Зранку прибула поліція і врятувала дев’ятнадцятирічного юнака від загрози сексу з літньою дамою.

В результаті цієї події в центрі скандалу опинився популярний світової онлайн-ресурс для оренди житла, відомий під назвою «Airbnb». Послугами цього ресурсу в цілому світі користується більше п’ятдесяти мільйонів осіб, мешканців ста дев’яноста країн, що знаходяться по різних куточках нашої планети.

Хлопець (не повідомляється, хто він за національністю та звідки приїхав) якраз відпочивав у Бразилії. У пошуках тимчасового помешкання він звернувся за послугами до представників сайту.

Раніше хлопець неодноразово користувався послугами ресурсу, і все було гаразд, тож і цього разу квартира, запропонована сайтом, не викликала в нього ніяких підозр. А дарма: виявляється, власниця помешкання, де зупинився хлопець, була сексуально стурбованою.

Господиня помешкання закрила хлопця у квартирі і почала вимагати, щоб він… розрахувався з нею за житло сексом. При чому вже і негайно. Після кількох невдалих спроб поговорити з власницею квартири, хлопець втік на балкон, замкнувши за собою двері. Лише в такий спосіб він міг порятуватися від надокучань хтивої господині.

Коли поліція визволила юнака з тенет загадкової і трішки стурбованої бразилійки, той одразу ж подав до суду на портал. Свій позов він мотивує сексуальною небезпекою, якій піддаються клієнти порталу.

Представника сайту запевнили користувачів, що більше такого не трапиться. Тепер вони ретельніше підходити до вибору оголошень, але чесно зізналися, що давати стовідсоткову гарантію, ніби такого більше не трапиться, вони не можуть: кількість заявок, що публікуються на сайті, величезна, як і кількість пропозицій, тож перевірити, що до чого, не завжди можливо.

Щоб вберегти туристів від недобросовісних орендодавців, сайт пообіцяв ввести тест на хтивість.

Джерело: http://www.ridus.ru/news/194460

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.