Китаянка завагітніла 14 разів, щоб уникнути довічного ув'язнення Автор: lesya · Опубліковано: 18.08.2015 15:04 · Розділ: Кримінал

Вагітність та материнство – це унікальний дар, подарований жінці самою Природою. Це справжнє диво, адже зародження нового життя, якщо вдуматися, це завжди щось неймовірне та унікальне. Та, підкреслимо, якщо вдуматися: у повсякденному житті нам рідко випадає можливість замислитися над серйозністю всього того, що нас оточує, та пофілософствувати на високі теми.

Тому й вагітність для багатьох – цілком звичне явище, яке сприймається без зайвого пафосу та надмірної метушні.

І саме через таку буденність у сприйнятті вагітності багато хто зважується на аборти, які, відзначимо, в більшості країн світу сьогодні дозволені, а в деяких ще й заохочуються в якості демографічної політики уряду держави.

Прикро, коли ще ненароджене немовля стає непотрібним своїй матері, та набагато гірше, коли дитячими життями маніпулюють заради власної вигоди.

Недавно у Китаї запроторили до в’язниці одну зловмисницю, яка завагітніла чотирнадцять разів тільки заради того, щоб відтягнути покарання за скоєний раніше злочин.

Мешканку китайської провінції Урунчу, якій на даний час виповнилося тридцять дев’ять, десять років тому звинуватили у корупції. Корупція у Китаї розцінюється як украй серйозний злочин, отож зловмисницю засудили до довічного ув’язнення. Але вона не розгубилася і… вирішила завагітніти, щоб отримати від влади відстрочку на виконання вироку.

Вперше перед судом Цзен постала у 2005-му. Її визнали винною у корупції, і суд виніс суворий вирок – довічне ув’язнення. Правда, в якості пом’якшувальної обставини було визнано вагітність підсудної, отож виконання вироку відтермінували на один рік.

Але рік по тому Цзен знову з’явилася в суді, і знову вагітна. Суд Синьцзян-Уйгурського автономного району знову змушений був відтермінувати виконання вироку.

В цілому, китаянка вагітніла чотирнадцять разів, що дозволило їй протриматися на волі трохи більше десяти років.

Щоразу після того, як китаянка отримувала відстрочку, вона йшла робити аборт, і через кілька місяців, коли наближалося чергове засідання суду, вагітніла знову. Тоді знову слідував аборт.

А є сім'ї, де з нетерпінням чекають дітей:

Кім Косено, її чоловік та мати, що стала сурогатною матір'ю для своїх внуків (фото з сайту http://brandnewday.ru/read/1454/)
Кім Косено, її чоловік та мати, що стала сурогатною матір'ю для своїх внуків (фото з сайту http://brandnewday.ru/read/1454/)

Востаннє Цзен завагітніти не змогла, але вирішила прикинутися вагітною. Та судді швидко її розкусили, і врешті-решт, через десять років, запроторили її за грати, де китаянці доведеться провести все своє життя.


Інші новини розділу