Експерти з'ясували, хто із спадкоємців є найбільш небезпечним для бізнесу Автор: lesya · Опубліковано: 18.08.2015 12:25 · Розділ: Суспільство

Відомо, що так звана золота молодь не вміє заощаджувати гроші батьків. І ті, кому батьки з дитинства втовкмачують, що слід навчитися заробляти самому, ще сяк-так розпоряджаються фінансами, заробленими в більшості випадків їхніми родичами, та все ж значна частина спадкоємців належить до тих, хто розтринькує статки, зароблені тяжкою працею власних батьків, на всілякі непотрібні речі, позбавлені сенсу. І часто буває так, що діти вмудряються розтратити всі! нажитки своїх батьків. Але є ще внуки і правнуки!

І ось експерти вирішили визначити, хто ж саме із спадкоємців становить найбільшу загрозу для багатства.

Співробітники консалтингової компанії Williams Group провели низку підрахунків та опитувань. В результаті яких дізналися, що вже в другому поколінні спадкоємці переважної більшості мільйонерів витрачають всі накопичення своїх родичів. Так, саме онуки розтринькують багатства своїх багатеньких дідусів та бабусь, і стається це у сімдесяти відсотках випадків. Те ж відбувається і з правнуками – дев’яносто відсотків правнуків, що отримали великих спадок, примудряються пустити його по вітру.

Схоже дослідження вирішила провести й одна американська компанія - US Trust. За її даними, сімдесят вісім відсотків мільйонерів, інвестиційний капітал яких стартує від трьох мільйонів доларів, впевнені, що їхні діти недостатньо відповідальні фінансово, щоб отримати право розпоряджатися спадщиною.

А шістдесят чотири відсотки мільйонерів зізналися, що ніколи не розповідають дітям про свої реальні доходи та накопичення, і на це є кілька причин. Декого з дитинства вчили не говорити про гроші, оскільки це питання є нібито непристойним. А дехто вважає, що діти, чуючи про доходи батьків, можуть вирости ледачими та хвалькуватими, і розказуватимуть про статки батьків усім своїм друзям.

Крім того, кажуть бізнесмени, ні діти, ні онуки, не знають реальної ціни грошам. Вони не усвідомлюють, як тяжко заробити кожен долар. Третє покоління навіть назвали «проклятим» - економно ставитися до грошей правнуків навчити практично неможливо. Експертами навіть було встановлено, що в середньому у правнука чи правнучки, після того, як вони отримали спадок, йде дев’ятнадцять днів на купівлю нової машини.

Проте аналітики впевнені, що такої ситуації легко уникнути, якщо з раннього віку розмовляти з дітьми на тему фінансів. Крім того, експерти радять обговорювати окремі деталі свого заповіту зі спадкоємцями ще до того, як вони отримають можливість розпоряджатися майном.

Джерело: http://www.newsru.com/finance/17aug2015/pokolenie.html

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.