Британці винайшли труси, що захистять чоловіків від Wi-Fi Автор: lesya · Опубліковано: 17.08.2015 19:39 · Розділ: Нові технології

Мобільні технології, Інтернет та Wi-Fi зробили наше життя простішим, разом з тим подарувавши цілу низку «труднощів». Зокрема, деякі вчені твердять, що електромагнітне випромінювання, що йде від телефонів та мереж Wi-Fi, згубно позначається на нашому здоров’ї.

Особливій небезпеці піддаються чоловіки. Їм медики навіть заборонили носити мобільні пристрої в кишенях штанів – було з’ясовано, що випромінювання може призводити до безпліддя та зниження потенції.

Клітка Фарадея нейтралізує електромагнітне поле (фото з сайту antipsy.org)
Клітка Фарадея нейтралізує електромагнітне поле (фото з сайту antipsy.org)

Щоб врятувати сильну половину людства від втрати їхньої чоловічої сили, британські вчені винайшли спеціальні труси, покликані захистити від електромагнітного випромінювання. Представлена недавно нижня білизна майже на сто відсотків захистить від дії шкідливого електромагнітного поля, а отже, і від безпліддя, викликаного впливом мобільних телефонів та ноутбуків.

Те, що випромінювання від мобільних телефонів є шкідливим, було підтверджено Всесвітньою організацією охорони здоров’я ще чотири роки тому. Його, це випромінювання, визнали канцерогеном. Втім, різноманітні дослідження демонструють суперечливі дані, тож достеменно дізнатися, шкодять мобільні чи ні, поки що неможливо.

Точно доведено лише одне: мобільні телефони і ноутбуки, підключені до мережі Wi-Fi, згубно позначаються на чоловічому здоров’ї. Випромінювання знижує якість сперми, а отже, й шанс чоловіка стати батьком.

Відповідне дослідження проводилося співробітницею Ексетерського університету Джесікою Адамс.

Всього вчені проаналізували 1492 зразки сперми чоловіків, проводячи стеження за науковим матеріалом не лише в лабораторних умовах, але й в організмі піддослідних. І ось які дані отримали вчені: під впливом випромінювання кількість сперматозоїдів знижувалася на вісім відсотків, а їх рухливість – на цілих дев’ять! І такий негативний ефект з’являється вже після чотирьох годин «опромінення».

Створена британцями нижня білизна зупиняє 99,97% електромагнітного випромінювання. Відбувається це завдяки особливому складу білизни: бавовняні труси на двадцять відсотків складаються зі срібних ниток.

Нитки переплетені таким чином, що створюють ефект «клітки Фарадея». Ця конструкція створює енергетичне поле, яке нейтралізує електромагнітне випромінювання. Джозеф Перкінс, фізик за освітою, каже, що почав створювати пристрій, виходячи з власних потреб, а потім зрозумів, що він може бути корисним для широкого кола користувачів.

Джерело: http://www.gazeta.ru/science/2015/08/17_a_7691176.shtml

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.