Американські студенти вивчатимуть "Гру престолів" Автор: lesya · Опубліковано: 17.08.2015 13:49 · Розділ: Освіта

Кажуть, що студентські роки – це найкращий період у житті. Може, воно і так. Навіть: Скоріше за все, так воно й було б, якщо б всю цю радість і безтурботність студентських років не псували нудні дисципліни та прискіпливі викладачі, які тільки й чекають, щоб причепитися до бідного, нещасного, неймовірно відповідального та до неможливості працьовитого студента! То до семінару готуйся, то дипломну пиши! Ні хвилі спокою – грішить професорська та докторська братія своїм положенням, ніби про свою молодість забула…

Сміх сміхом, а жарти жартами, але часом і справді трапляється так, що якась дисципліна студентові зовсім не потрібна. Як і написання дипломної. Приміром, хтось уже має гарну роботу, і певні навики, необхідні для його професії, а диплом здобуває лише для того, щоб отримати можливість виводити кар’єру на новий рівень. В такому випадку краще зекономити час та нерви, і звернутися за допомогою до людей, що професійно займаються написанням робіт на замовлення.

iqdiplom.ru/
iqdiplom.ru/

Ось так українським студентам доводиться шукати виверти та нюанси, щоб полегшити своє студентське життя. Інша справа – американські студенти: від дисциплін, які вивчаються в місцевих університетах, дійсно можна отримати задоволення.

Приміром, недавно в Інституті Берклі, що знаходиться в Каліфорнії, було впроваджено нову дисципліну. Студентам протягом шести тижнів доведеться вивчати особливості серіалу «Ігри престолів».

Викладатиме курс кандидат кінематографічних наук Джастін Ваккаро. Він тривалий час домагався введення курсу в програму університету, і врешті-решт таки домігся свого. Це літній курс, і на нього записалося двадцять сім студентів – така кількість є рекордом для літнього навчання. На курсах студенти дізнаються істинну суть насильства й сексу та значення цих складових для розвитку сюжету картини, а ще розглянуть серіал з точки зору сучасного феномену, подій, що відбуваються в ньому, а також інших політичних і суспільних питань.

Курс, за словами Джастіна Ваккаро, це не просто пустопорожні балачки про серіал, а досить серйозне наукове пошукування, і студенти, що записалися на курс, читатимуть твори Руссо та Фуко.
Серіал, що вперше вийшов на екрани в 2011 році, здобув неабияку популярність. В цьому році його номінували в двадцяти чотирьох категоріях на премію «Еммі».


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.