Британець за допомогою радіо вийшов на зв'язок з космонавтами Автор: lesya · Опубліковано: 17.08.2015 13:16 · Розділ: Події у світі

З розвитком цифрових новинок та розповсюдженням електронних пристроїв традиційне радіо відійшло на другий план – існує безліч способів слухати музику, і радіо – явно не найбільш поширений із них, принаймні в наш час. А дарма: радіо – це не лише музика, а й безліч цікавих передач, цінної інформації та неймовірних можливостей, про які ми собі навіть не уявляємо.

Крім того, радіо – це дуже зручно і доступно. Воно давно вже перейшло в площину онлайн, тож тепер можна слухати улюблену радіостанцію прямо зі свого мобільного пристрою, всюди, де є Інтернет. А широкий вибір радіостанцій представлений на online-radio.com.ua.

До речі, навіть скандально знаменитий, вже тепер колишній, президент Міжнародної федерації футболу Йозеф Блаттер вирішив податися на радіо. Кар’єру в FIFA він вирішив закінчити остаточно, і навіть не має наміру брати участь у виборах нового глави організації. А сам Йозеф планує втілити свою давню мрію – піти працювати на радіо.

Блаттер побажав успіху кандидатам на пост глави "Фіфа", сказав кілька слів Мішелю Платіні, керівнику Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА).

Британець вийшов на зв'язок з космонавтами (фото з сайту ruconnect.co.uk)
Британець вийшов на зв'язок з космонавтами (фото з сайту ruconnect.co.uk)

Вибори нового глави "Фіфа" пройдуть двадцять шостого лютого.

Що ж стосується Блаттера, то у нього є чимало досвіду, щоб податися на радіо. В шістдесятих роках минулого століття він захоплювався журналістикою, паралельно навчаючись в Лозаннському університеті. Ще він працював спортивним коментатором, і навіть кореспондентом в одній з місцевих газет.

Однак робота ді-джея – далеко не всі можливості, які відкриває радіо. За допомогою радіохвиль можна навіть вийти на зв’язок з Космосом.

Звучить неймовірно? Може, й так, але Адріану Лейну, одному британському радіолюбителю, це вдалося. Правда, щоб налаштуватися на частоту МКС, Адріану Лейну довелося трохи почекати. Він діждався моменту, коли відстань між його домом і МКС скоротилася до мінімуму, і втілив у життя свій план.

Тоді він і вийшов на зв’язок з астронавтами. Розмова тривала протягом хвилини, а тоді зв’язок перервався. Британець зізнався, що був вельми задоволений тим, що йому вдалося порозмовляти з космонавтами.

Він поцікавився, чи справді Земля з Космосу виглядає чудово, і йому відповіли, що це дійсно так. Вона настільки прекрасна, що й уявити годі. Як зреагували на таку несподівану розмову космонавти, невідомо, але сам радіолюбитель, Адріан Лейн, мало не збожеволів з радощів. Ще б пак, не кожен день і не кожному вдається поговорити з людиною, що перебуває у космосі.


Інші новини розділу