Про підлітків, що курять тампони Автор: lesya · Опубліковано: 15.08.2015 08:55 · Розділ: Життя

Цими днями на сторінках Zeit Magazin з’явилася цікава стаття від редактора Der Tagesspiegel Харальда Мартенштайна. Журналіст пише про дивну пошесть, яка охопила (чи нібито охопила) сучасних німецьких підлітків. Вони курять… тампони.

Автор статті розповів цікаву історію. На одній з вечірок в Берліні він якось розговорився з однією жінкою, матір’ю двох дітей. Синові якраз виповнилося одинадцять.

І ось, пише журналіст, ця мати якось трохи розгублено зізналася, що застукала свого сина за забороненим заняттям - він курив. Харальд поспішив її заспокоїти, сказавши, що це абсолютно нормально, і що пробують палити всі! І було б дивним те, якби молода людина, навпаки, ні разу не спробувала закурити.

Тоді співрозмовниця Мартенштайна зізналася, що й сама дотримується такої думки. Але проблема була в іншому – її син курив не звичайні цигарки, а використаний тампон.

Вагінально-анальне п'янство стає все популярнішим (фото з сайту kohansong.livejournal.com)
Вагінально-анальне п'янство стає все популярнішим (фото з сайту kohansong.livejournal.com)

«Це ясно, - сказала мама. - Я теж так вважаю. Але він курив тампон». Виявляється, в його класі всі так роблять – в школі, мовляв, нова мода: курити тампони. Підлітки вірять, що в них містяться особливі речовини, від яких п’янієш і «балдієш». Тут вже автору статті забракло слів.

Після цієї розмови Мартенштайн почав шукати інформацію про таку «моду» в Інтернеті. Але нічого подібного не знайшов. Зате відшукав чимало цікавого про іншу тенденцію: мачати тампони в горілку, а тоді вставляти їх у призначені для цього органи. Алкоголь потрапляє безпосередньо в кровотік, людина швидко п'яніє, а запаху алкоголю нема.

Цей метод називається "Сліммінгом" (slimming). Його застосовують, за окремими даними, в основному на території Баден-Вюртембергу.

Правда, у "Вікіпедії" пишуть, що насправді всього цього немає, а слімінг – це лише поширена міська легенда. Пояснюють це тим, що при слімінгу там, куди має потрапляти алкоголь, виникало б відчуття пекучого болю. "Що ж, так чи інакше, в районі Констанца сліммінг в моді - баденці завжди були людьми витривалими", - коментує журналіст.

Метод, описаний журналістом, сумнівний ще й тим, що запах алкоголю, навіть після такого «вживання», все одно буде. Адже він йде не зі шлунку, а продукується з легень через кровотік (більше половини вжитого алкоголю), тобто видихається з повітрям. Тому ні клізма, ні тампон, пояснюють експерти, від запаху перегару захистити не можуе.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.