Голодних жінок романтика не цікавить Автор: lesya · Опубліковано: 14.08.2015 14:48 · Розділ: Наука

Хлопцям, які вирішують зекономити на першому побаченні, варто прислухатися до порад американських учених. Вони недавно з’ясували, що голодні дівчата зовсім не налаштовані на романтику, тому замість самотньої, злегка потріпаної трояндочки краще зводіть даму перекусити. А вже тоді можете споглядати вечірні краєвиди чи насолоджуватися романтичною тишею нічного міста, накритого глибоким зоряним небом.

Як виявили результати досліджень, ситі жінки більше схильні до романтичних взаємин. Але ось голодні можуть думати про все, що завгодно, тільки не про романтику.

Відповідне дослідження проводилося співробітниками Університету Каліфорнії, що знаходиться в Сан-Дієго. Фахівці вирішили з’ясувати, як на жирну їжу реагує мозок представниць прекрасної статі у двох випадках: коли вони голодні та коли ситі.

Вивчаючи знімки активності головного мозку, вчені виявили, що голод і ситість впливають на різні варіанти мозкової активності. Дослідники вирішили піти далі, щоб з’ясувати, чи може голод впливати на романтичний аспект життя жінки.

В експерименті американців учасників було небагато – всього двадцять жінок молодого віку. Вага всіх учасниць експерименту перебувала в межах норми. При цьому частина жінок в різні періоди життя намагалася позбутися зайвих кілограмів, решта ж ніколи не сиділи на дієтах.

Учасниць експерименту протримали без їжі цілих вісім годин, а потім їх провели в лабораторію, де й почали проводити експерименти. Жінок підключили до сканера магнітно-резонансної томографії.

Тоді їх дали розглядати картинки різного змісту – зображення романтичного характеру, де закохані трималися за руки, та нейтральні фотографії. Реакція мозку обох груп жінок – і тих, хто сидів на дієті, і тих, хто ні, - була схожою.

Тоді вчені дали учасницям експерименту випити по склянці поживних напоїв. Калорійність однієї порції становила п’ятсот калорій. Коли дівчата перекусили, їх знову піддали МРТ-обстеженню.

Цього разу дівчата на романтичні картинки реагували куди краще. Замість тривожності та дратівливості вони в цілому вельми позитивно реагували на зображення закоханих, що обнімаються, цілуються чи тримаються за руки.

Вчені пояснюють це тим, що коли людина голодна, її мозок фокусується на думках про їжу, і практично втрачає здатність перемикатися на інші категорії, тим більше, такі абстрактні, як романтика і любов.

Джерело: http://www.glunews.ru/news/Investigation/golodnyh_zensjin_romantika_ne_interesuet.html

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.