Підліток спробував вкрасти черепицю з Помпеїв, щоб купити iPhone Автор: lesya · Опубліковано: 13.08.2015 22:45 · Розділ: Кримінал

Заради своєї мрії людина здатна багато на що. Часто вони навіть готові переступити закон, щоб втілити свою мрію в життя.

Один підліток з Нідерландів мріяв про новий iPhone 6. Але перспектив отримати його в хлопця навіть не намічалося – у Нідерландах ця модель коштує щонайменше сімсот доларів. Батьки на таку покупку були неспроможні чи, може, просто не хотіли розбещувати підлітка. Тож і не купували йому модну новинку.

І тут він вирішив взятися за справу самому. Коли юнак, якому шістнадцять, поїхав з матір’ю на відпочинок до Італії, він спробував вкрасти шматок черепиці з руїн Помпеї, знаменитого древньоримського міста. Хлопець непомітно від інших сховав одну старовинну плитку в рюкзак, але на цей момент якраз підіспів американський турист, який поскаржився на малолітнього вандала у поліцію.

Правоохоронці затримали хлопця ще до того, як він покинув туристичний об’єкт. Його звинуватили в спробі скоїти крадіжку та передали до рук матері.

Згодом хлопець розповів, що мав намір продати унікальну черепицю з молотка, скориставшись послугами міжнародного аукціону eBay. Виручені кошти він планував потратити на купівлю нового iPhone, який, як уже зазначалося, в Нідерландах коштує сімсот доларів.

Однак, за твердженням експертів, хлопець навряд чи зміг би продати черепицю за суму, необхідну для купівлі iPhone 6. Єлена Керол (Carole Elena), спеціаліст з римських артефактів, каже, що за черепицю хлопець виручив би максимум чотири сотні доларів. Тим не менше, Олена нагадує, що з історичної точки зору ці предмети є безцінними.

Відібравши плитку у підлітка, експерти вирішили повернути її туки, де вона знаходилася. Але ні злодюжка, ні турист, що став свідком події, не могли пригадати місце, звідки її було взято.

До речі, хлопець – не єдиний, хто вирішив прихопити часточку Помпеїв з собою. Туристи полюбляють брати на пам’ять уламки руїн та частини фресок в якості сувенірів. В минулому році навіть з’явилася інформація, ніби Помпеї реставрують за допомогою цих туристів. В цілому, вони назбирали багато фрагментів давніх будівель, і тепер багато хто вирішує повернути взяте назад.

Помпеї, це місто Древнього Риму, знаходиться неподалік Неаполя. У сімдесят дев’ятому році нашої ери воно було знищене виверженням вулкана Везувію. Тепер тут знаходиться музей під відкритим небом, що вважається Всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО.

Джерело: https://ru.tsn.ua/tsikavinki/podrostok-ukral-artefakt-s-ruin-pompei-chtoby-kupit-iphone-6-468384.htm

Інші новини розділу