Японець вирізав машини з «Божевільного Макса» з баклажанів і огірків Автор: lesya · Опубліковано: 13.08.2015 17:46 · Розділ: Розваги

Цікаве заняття придумав для себе мешканець Японії, розповісти про яке світові вирішив за допомогою соціальної мережі Twitter. Щоб не нудьгувати у вільний час, чоловік бере ножа, кілька стиглих баклажанів та зелених огірків, і приступає до справи.

Результат своїх занять він викладає на сторінках соціальної мережі в акаунті під ніком Sativa_high.

І якщо ви вважаєте, що він готує овочеві млинці чи рагу, ви глибоко помиляєтеся: японець вирізає з баклажанів та огірків дивовижні мініатюрні автомобілі, які ми зустрічали в фільмі «Божевільний Макс: Дорога люті».

Матеріали, як уже зазначалося вище, які японець використовує в роботі, надзвичайно прості й доступні кожному: це кружальця огірків та баклажанів, які умілець скріплює за допомогою зубочисток.

Однак не лише транспортні засоби створює японець. У його колекції є фігурка Макса, роль якого у фільмі виконав Том Харді. Правда, з чого зроблена фігурка чоловічка, не повідомляється. Зрештою, не уточнюється, чи сам Sativa_high є його творцем, просто серед колекцій його фотографій бачимо ще одну, яка трохи не вписується в мистецький стиль різьбяра по баклажанах і огірках))

Ось такі машини створює японець (фото з сайту http://lenta.ru/news)
Ось такі машини створює японець (фото з сайту http://lenta.ru/news)

За короткий проміжок часу твіти японця назбирали більше тридцяти двох тисяч лайків. А поділитися фотографіями його робіт з друзями та підписниками вирішило дев’ятнадцять тисяч користувачів соціальної мережі.

Ось іще один екземпляр (фото з http://lenta.ru/news)
Ось іще один екземпляр (фото з http://lenta.ru/news)

До фотографій додається коротка замітка, в якій розповідається, що автор робіт вирішив у такий особливий спосіб відзначити Обоно – свято, що традиційно проходить у Японії. Свято є частиною буддистського обряду поминання мертвих, і кожного року віруючі люди зобов’язані виставляти на столи овочі та фрукти, щоб якщо раптом душа когось із родичів та знайомих вирішила завітати до вас у гості, їй було чим поживитися.

А це фотографії реальних авто, які були в картині (фото з http://auto.eizvestia.com/full/787-mashiny-iz-filma-bezumnyj-maks-doroga-yarosti)
А це фотографії реальних авто, які були в картині (фото з http://auto.eizvestia.com/full/787-mashiny-iz-filma-bezumnyj-maks-doroga-yarosti)

Цей день у Японії не є офіційним вихідним. Тим не менше, є багато компаній, які вирішують в це свято не працювати.

Фото з сайту http://auto.eizvestia.com/full/787-mashiny-iz-filma-bezumnyj-maks-doroga-yarosti
Фото з сайту http://auto.eizvestia.com/full/787-mashiny-iz-filma-bezumnyj-maks-doroga-yarosti

Що ж стосується самого кінофільму, то картина «Божевільний Макс: Дорога люті», з якого й було взято транспортні засоби, стала четвертою частиною кіносаги. Першу частину серії було знято в далекому 1979 році, її продовдення – в 1981 та 1985 роках. Нарешті, остання частина «Божевільного Макса», яка отримала назву «Божевільний Макс: Дорога люті», вийшла на екрани вже в цьому році. Знята вона в жанрі постапокаліптичного бойовика.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/08/13/madmax/

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.