Берлінський ресторан подає страви, присвячені грецькій кризі Автор: lesya · Опубліковано: 13.08.2015 14:38 · Розділ: Економіка

Страви названі на честь політиків (фото з dt.ua)
Страви названі на честь політиків (фото з dt.ua)

Людина не може вижити без праці, адже якщо нічого не робити, починається деградація. Втім, не обійтися їй і без відпочинку – адже життєві сили потрібно звідкись черпати, тому й духовні ресурси організму потрібно постійно відновлювати.

Відпочинок буває різним. Комусь до вподоби проводити час активно, а хтось любить посидіти в приємній компанії в ресторані, насолодившись споживанням пресмачних делікатесів під розмірену та спокійну музику.

А оскільки попит на ресторани високий, то й з’являється їх чимраз то все більш. А ті, що вже є, вигадують всілякі хитрощі, щоб привернути увагу відвідувачів та чимось виділитися серед мільйонів, тисяч чи сотень – все залежить від розміру населеного пункту, де розташовується розважальний заклад, - конкурентів. Дізнатися більше про розмаїття ресторанів можна на apriori-resto.ru.

Приміром, один німець, у якого теж є ресторан, вирішив привабити та розвеселити відвідувачів оригінальним меню. Тут, якщо ви раптом захочете попоїсти, можна знайти чимало позицій, присвячених грецькій економічній кризі – вельми наболілому питанню, що турбує не тільки самих греків, але й союзників та партнерів цієї країни.

Спершу жартівник побоювався, що відвідувачам не сподобається така ідея, та, як виявилося, побоювання були марними: люди сміються, коли бачать позиції меню.

Ресторан, власник якого вирішив створити тематичне меню на честь грецької кризи, знаходиться в Берліні. А сам чоловік – грек за походженням, тож йому тема економічного занепаду Греції не така вже й далека.

Георгіос Хріссіді й справді народився в Греції, але ось уже на протязі двадцяти чотирьох років він живе в Німеччині. Щоб хоч трохи відволіктися від сумних думок з приводу економічного занепаду своєї батьківщини, Георгіос вирішив перетворити все на жарт. Він створив спеціальне меню, що складається із семи страв. Всі вони – це середземноморська кухня.

Гості ресторану Хріссіді зможуть поласувати "Улюбленим Ципрасом" – в такий спосіб Хріссіді вирішив увіковічнити ім’я Алексіса Ціпріса, що займає пост прем'єр-міністра Греції. Є тут і "Асорті Шойбле" – це вже подарунок для міністра фінансів Німеччини. Відвідувачі закладу зможуть скуштувати і "Кальмари МВФ", і ще унікальна страва під назвою "Тройкамінатор III". Остання страва отримала назву на честь "трійки" кредиторів.

"Спершу в мене були сумніви, і я гадав, що люди можуть відреагувати негативно", - пояснює Хріссіді. Та все обійшлося, і люди, навпаки, сміються, коли бачать назви страв. Подаватимуть «грецьку кризу» до середини серпня.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.