Найбільший готель в світі за 70 років не прийняв жодного постояльця Автор: lesya · Опубліковано: 13.08.2015 13:25 · Розділ: Події у світі

У світі є чимало фешенебельних готелів, в яких практично ніколи немає вільних номерів. Постояльці задовго до відпочинку бронюють номери, і навіть невеличкі кімнатки знаходять свого, як то кажуть, «покупця».

Тому якщо бажаєте, щоб у відпустці з вами не трапилося неприємних пригод, сплануйте її заздалегідь, і особливо подбайте про своє тимчасове помешкання. А знайти найбільш вигідний для вас готель можна на сайте «Групи Готелів Євразії».

Втім, далеко не завжди гостям того чи іншого закладу доводиться битися за номери, адже є заклади, в яких завжди ціла купа місця. Переважну більшість часу вони стоять пусткою, і з нетерпінням чекають хоч якогось постояльця.

А є такі, в яких постояльців і взагалі не було. Приміром, найбільший готель світу за сімдесят років свого існування не прийняв жодного постояльця. І знаходиться він не десь серед віддалених пісків Африки чи, наприклад, в темній гущавині китайських джунглів, а неподалік від нас, в розвиненій та густозаселеній Європі.

Старі покинуті будівлі виглядають зловісно (фото з сайту architeon.info)
Старі покинуті будівлі виглядають зловісно (фото з сайту architeon.info)

На одному з німецьких островів, що носить назву Рюген, на піщаному пляжі розкинувся найбільший в світі готель. Величезна будівля вмістила десять тисяч номерів, розтягнувшись вздовж узбережжя на цілих п’ять кілометрів. Та ні розкішний краєвид з вікон кімнат, ні звання найбільшого в світі готелю, не привели сюди ні одного постояльця.

Фото з architeon.info
Фото з architeon.info

А все тому, що цей морський курорт, що називається Прора, було збудовано нацистами на замовлення самого Гітлера. Будувався він в між 1936 і 1939 роками, якраз коли фюрер готувався до війни. А коли вона розпочалася, його пріоритети змінилися, й будівництво так і залишилося незавершеним.

Свого часу до проекту залучили дев’ять тисяч робітників та всі найкращі й найпотужніші будівельні компанії Третього Рейху. У відпочинковому комплексі планували заселяти робітників – для поширення нацистської пропаганди. Проект називався «Сила через Радість», а сам готельний комплекс був розрахований на двадцять тисяч осіб.

Ціни планували зробити тут більш ніж доступними. За тиждень перебування в готелі потрібно було заплатити двадцять рейхсмарок, тоді як в місяць середньостатистичний працівник отримував вісімдесят марок.

Проте плани фюрера змінилися, і готель так і недобудували. Коли почалася війна, робітників перекинули на виробництво зброї. Потім будівля стала прихистком для тисяч людей з Гамбурга, які переховувалися тут під час бомбардувань.


Інші новини розділу