Танець із "Кримінального чтива" продали з аукціону Автор: lesya · Опубліковано: 12.08.2015 15:42 · Розділ: Життя

Запальний і спокусливий танець зі знаменитого кінофільму «Кримінальне чтиво» продали з молотка. Виручені за танець кошти підуть на благодійність.

Голлівудський актор Джон Траволта приєднався до благодійного аукціону, організатором якого виступив астронавт Олдрін Базз. Він вирішив потішити шанувальниць можливістю станцювати з одним із найзнаменитіших красенів Голлівуду – з самим собою. При цьому Джон Траволта пообіцяв зробити все, щоб його партнерка по танцю відчула себе справжньою Умою Турман.

Танець, що продається з молотка, це той самий знаменитий танець, який станцювали в дев’яностих герої картини Квентіна Тарантіно – Міа Уоллес та Вінсент Вега.

Кошти, зібрані в рамках аукціону, повинні піти на фінансування проекту ShareSpace. Щоб якось допомогти астронавтові, Траволта запропонував станцювати знаменитий танець. Переможницями стали одразу дві учасниці торгів – за можливість затанцювати зі знаменитістю вони заплатили по чотири тисячі доларів.

Одна з жінок, що перемогли в аукціоні, заявила, що хотіла б бути схожою на Уму – такою, якою та була у фільмі. Тоді Траволта вирішив їй допомогти – він самотужки попрацював над зачіскою, і навіть обстриг дамі чубок. Преса іронізує, що до цього моменту Траволта пробував себе в ролі перукаря хіба що в картині "Лак для волосся".

За свої послуги Джон Траволта взяв з дами ще тисячу доларів. Відео цього моменту було опубліковане в YouTube на каналі Buzz Aldrin's ShareSpace Foundation.

Зовнішній вигляд актора – його зачіска та костюм – повністю відповідали образу з культового фільму. Чого, на жаль, не скажеш про його партнерку – навіть коротко обстрижена чілка не зробила її аніскілечки схожою на Уму Турман.

Після цього задоволена переможниця аукціону затанцювала з Траволтою ще раз.

Благодійні кошти збиралися для організації Buzz Aldrin's ShareSpace Foundation. Проект, що зараз просувають її активісти, спрямований на те, щоб підвищити у дітей інтерес до науки, зокрема до природно-наукової освіти. Астронавт Базз Олдрін, організатор аукціону, свого часу був пілотом місячного модуля корабля "Аполлон 11". Це він, цей корабель,здійснив першу в історії пілотовану посадку на Місяць. А сам Бааз є другим, хто ступив на поверхню супутника Землі.

Базз Олдрін пропустив поперед себе лише Ніла Армстронга, а сам ступив ан поверхню місяця через двадцять хвилин.

Джерело: http://kinoafisha.ua/news/djon-travolta-prodal-na-blagotvoritelnom-aukcione-tanec-iz-kriminalnogo-cs

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.