Росіян визнали найгіршими працівниками Автор: lesya · Опубліковано: 12.08.2015 12:48 · Розділ: Суспільство

Недавно спеціалісти підрахували, в якій країні живуть найбільш ледачі та неефективні співробітники. І виявилося, що найбільш непродуктивними є росіяни та греки.

Відповідне дослідження проводилося співробітниками агентства Bloomberg. В цілій Європі немає гірших працівників. Висновки фахівців базуються на результатах звіту Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

За даними звіту, кожен працюючий росіянин в середньому проводить на роботі за рік тисячу дев’ятсот вісімдесят дві години. Греки працюють більше – дві тисячі тридцять чотири години. Але така кількість робочих годин, відзначають експерти, не надто сильно позначається на економічному розвитку в цілому. Чому так відбувається? Тому що росіяни погано справляються зі своїми обов’язками.

Так, саме у Росії було зафіксовано найнижчий в Європі приріст ВВП на годину роботи – не цілих двадцять шість доларів. У греків, які теж пасуть задніх, він становить вже тридцять шість доларів. А середній показник по Європі – п’ятдесят доларів за годину.

Ці дані дозволили визнати росіян найгіршими за продуктивністю продуктивністю працівниками Європи.

Тим не менше, це зовсім не означає, що росіяни ледачі – до списку найбільш ледачих націй вони так і не потрапили. Просто працювати вони не люблять.

Що ж стосується найбільш ледачих націй, то до списку, складеного спеціалістами два роки тому, потрапило населення як розвинених в економічному плані, так і відсталих країн.

Провести схоже дослідження вчених підштовхнула невтішна статистика: виявляється, у світі щороку від небажання займатися спортом помирає стільки ж людей, скільки й від цигарок.

До свого дослідження вчені долучили населення ста двадцяти двох країн. Далі було виділено двадцять, громадяни яких в переважній більшості (за 55%) ведуть малорухливий спосіб життя. До списку, на диво, не потрапили Сполучені Штати, адже тут мало рухається всього 40% населення.

Зате над своїм способом життя варто замислитися мешканцям Мальти – показник цієї країни за неактивністю населення досяг 72%! Багато ледачих і в Сербії, Аргентині, Кувейті. Потрапила до списку також Велика Британія, Саудівська Аравія, Об’єднані Арабські Емірати. Не люблять займатися спортом ірландці, японці і мешканці Італії.

Ще вчені обіцяють мешканцям розвинених країн приріст зайвих кілограмів в обсязі трьох з половиною кілограмів на рік. Справа в тому, що населення країн з високим рівнем економічного розвитку скоротило енергозатрати на роботі в середньому на сто кілокалорій на день. Якщо зробити перерахунок на кілограми, то за рік назбирується вага в три з половиною кіло.

Джерело: http://www.solatour.ru/index.php/for-clients/news

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.