Азіат-фанатик заборонив рятувальникам витягти з води його доньку Автор: lesya · Опубліковано: 11.08.2015 21:27 · Розділ: Життя

Добре, коли релігія спонукає людей на хороші вчинки. Погано, коли вона йде всупереч загальнолюдській моралі. Катастрофічно, коли релігійний фанатизм забирає невинні життя.

Сумний випадок стався недавно у Дубаях – тут кількома днями раніше потонула молода дівчина, яку рятувальники не могли витягти з води через заборону її ж батька.

Сталося це на одному з місцевих пляжів. Дівчина почала гукати про допомогу, борсаючись недалеко від берега, і до неї зразу ж кинулися місцеві рятувальники. Але витягти потопаючу з води їм не вдалося – на заваді став батько, котрий заявив, щоб вони не сміли торкатися його доньки, щоб, бува, її не збезчестити - своїм доторком.

В результаті дівчина потонула.

Сталася подія дев’ятого серпня, і поведінка недоумкуватого батька не те що здивувала – обурила громадськість. Він до чого сам не кинувся на порятунок доньки, до того ж став на заваді рятувальникам!

За словами Ахмеда Буркіби, глави рятувальної служби Дубая, всі, хто став свідком цього випадку, були шоковані поведінкою батька і тим, що дівчина загинула.

Чоловік разом з жінкою та дітьми приїхали на відпочинок з Азії. Вони влаштували на пляжі пікнік, розважалися і плавали. Раптом двадцятирічна дівчина почала тонути і кликати на допомогу.

Почувши крик, до води кинулися місцеві рятувальники, але їх зупинив батько потопаючої, дебелий чолов’яга. «Діти плавали, але несподівано дівчина стала тонути і кликати на допомогу. Двоє рятувальників, які були на пляжі, кинулися до дівчини, щоб їй допомогти. Однак на їхньому шляху став цей азіат, який вирішив, що якщо чоловіки доторкнуться до його дочки, це її збезчестить. Це коштувало йому життя доньки», - провадить далі Буркіба.

За словами голови рятувальної служби, головна причина, чому батько заборонив торкатися його доньки, криється в тому, що рятувальники були чужинцями. Їм довелося навіть вступити в бійку з батьком, а це забрало такий дорогоцінний в схожих ситуаціях час, і дівчині забракло повітря.

Ахмед Буркиба (фото з сайту http://kp.ua/life/508670-v-dubae-otets-zapretyl-spasateliam-prykasatsia-k-tonuschei-dochery-y-ona-utonula)
Ахмед Буркиба (фото з сайту http://kp.ua/life/508670-v-dubae-otets-zapretyl-spasateliam-prykasatsia-k-tonuschei-dochery-y-ona-utonula)

Представники рятувальної служби переконані, що якби батько не перешкоджав рятувальникам, дівчина була б жива, адже тонула вона недалеко від берега, і хлопці встигли б її порятувати.

Азіата заарештували, звинувативши його у вчиненні супротиву представникам служби порятунку, які перебували при виконанні службових обов'язків. Тепер йому загрожує суд і, ймовірно, суворе тюремне покарання.

Джерело: http://www.solatour.ru/index.php/for-clients/news

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.