У Бразилії знайшли найсексуальнішого дідуся світу Автор: lesya · Опубліковано: 11.08.2015 13:54 · Розділ: Краса і здоров'я

Похилий вік зовсім не означає, що вам доведеться розпрощатися з усіма радощами молодості. Якщо правильно налаштуватися, доглядати за собою та брати задоволення від життя, можна довго залишатися молодим – і душею, і тілом. Довести це взялися літні чоловіки в Бразилії – вони провели конкурс на найбільш сексуального дідуся. Переможцем став бразилець Ауре до Наскіменто, якому цього року виповнилося шістдесят три.

Щоб здобути перемогу, Ауре довелося обійти більше двох десятків фіналістів, але в результаті і численні глядачі, і експертне журі, визнали його найбільш сексуальним дідусем світу.

Присутні на заході жінки гаряче вітали відважних чоловіків, а деякі навіть станцювали для них спокусливий танець.

Переможець конкурсу зізнався, що він серйозно і ретельно готувався до конкурсу. Чоловік стежив за собою, не опускав рук і не здавався. Ця нагорода для нього – це велика честь, зізнається переможець. «Вона безцінна», - каже Ауре до Наскіменто.

На конкурсі було чимало учасників. Деяким з них навіть дотягує до сотні. Один з учасників конкурсу, дев’яностосемирічний дідусь, вирішив поділитися з журналістами секретами молодості та бадьорості. Щоб довго залишатися молодим, потрібно провадити активний спосіб життя, ходити в клуби та на танці. Це дуже допомагає не розкиснути та довго зберегти душевний тонус.

Серед чоловіків такі конкурси проводяться нечасто, тоді як серед жінок частенько вибирають найкрасивіших бабусь. І вони по-справжньому вражають молодістю, як тіла, так і духу.

Є такий конкурс краси, що називається "Grandma Universe". Його учасницям, звісно, далеко до бразильських дідусів, та все ж вони, ці сорока- і п’ятдесятирічні дами, часто виглядають краще, ніж двадцятилітні дівчата.

Конкурсантка з Гватемали має п'ятеро онуків та четверо дітей
Конкурсантка з Гватемали має п'ятеро онуків та четверо дітей

В минулому році переможницею конкурсу стала Синтія Онг з Малайзії. На момент участі в конкурсі Синтії виповнилося сорок чотири, і вона якраз стала бабусею.

Проте учасницями стають і старші жінки. Приміром, Патриції, зображеній на фото нижче, п’ятдесят чотири, і вона готова ламати всі стереотипи, що складалися у нас віками про бабусь.

Патриції виповнилося 54, але вона заткне за пояс не одну двадцятирічну
Патриції виповнилося 54, але вона заткне за пояс не одну двадцятирічну

У 2013 році в аналогічному конкурсі перемогла мешканка Гватемали. У неї четверо дітей та ще п’ять онуків. І ця активна бабуся має свою власну автошколу, тож справ у неї – хоч відбавляй.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.