Психологи склали список найгірших життєвих вчинків Автор: lesya · Опубліковано: 11.08.2015 11:55 · Розділ: Психологія

Пришвидшений темп сучасного життя змушує людину ретельно планувати свій час, відмовляючись від безглуздих та непотрібних занять, а для досягнення гармонії з самим собою та оточуючими, іноді варто відмовитися від шкідливих та згубних звичок. Щоб допомогти покращити нашу продуктивність, взаємини з іншими та особистий добробут, психологи склали список занять, від яких варто негайно відмовитися.

1. Ніколи не зазирайте в телефон, коли ви з кимось розмовляєте. Вам здається, ніби ви робите це крадькома, але всі навколо помічають, як ви кидаєте погляди на телефон. Якщо хочете стати тим, кого всі люблять і з ким бажають спілкуватися, припиніть під час розмови зазирати у свій мобільний, інакше співрозмовник подумає, що ви не звертаєте на нього ані найменшої уваги.

2. Перебуваючи на нарадах, спробуйте не займатися кількома справами одночасно. Максимальну увагу присвятіть тому, що відбувається навкруг. Ви здивуєтеся, але, спостерігаючи за поведінкою присутніх, ви зможете виявити їхні потаємні бажання і потреби, а це дозволить вам налагодити потрібні контакти та побудувати мости, кажуть фахівці сайту http://psycheforum.ru/forum25.html.

3. Якщо бажаєте налагодити життя, припиніть думати про людей, які ніяк не можуть вплинути на ваше існування. Зірки і знаменитості обійдуться й без вас, тому краще присвятіть час близьким та друзям – їм потрібна ваша підтримка і, чесно кажучи, саме вони на неї заслуговують.

Кожен наш вчинок будуэ наше життя (фото з сайту socproekt.info)
Кожен наш вчинок будуэ наше життя (фото з сайту socproekt.info)

4. Не варто вмикати купу нагадувань. Нагадування – дуже хороша функція в телефоні, однак нею зловживати не варто. Встановлюйте нагадування та сповіщення на справді дуже важливі для вас речі. Повірте, вам зовсім непотрібно миттєво дізнаватися та відповідати на чергове повідомлення, що прийшло на пошту чи в соціальну мережу, хіба що ви дійсно з нетерпінням чекаєте важливого листа. І запам’ятайте: інші можуть зачекати, а ви – ні! Тому подбайте про те, щоб під час роботи чи іншого важливого особисто для вас заняття, вас якомога менше відволікали.

5. Не варто дозволяти минулому визначати ваше майбутнє. На помилках потрібно вчитися, але не можна дозволяти минулому керувати вашими вчинками. Враховуйте здобутий раніше досвід, але не будьте категоричними у своїх судженнях.

6. Одним із найбільш згубних для особистості вчинків психологи вважають звичку чекати, доки до вас прийде абсолютна впевненість в тому, що ваша ідея виявиться успішною. Насправді ніщо та ніхто не дає гарантії стовідсоткового успіху в будь-якій справі. Та все ж ви можете бути впевненим у власних силах, у тому, що віддастеся справі на всі сто. А ще ви маєте бути певні, що у випадку невдачі спробуєте ще раз.

7. Припиніть обговорювати когось за його спиною. Витрачайте час на продуктивні бесіди, а не на те, хто та чим займається – звісно, якщо предмет бесіди відсутній при розмові.

8. Хочете зробити своє життя гармонійним, легким і простим? Навчіться говорити «ні», коли хочете сказати «НІ». Ви просто повинні навчитися відмовляти в послугах і друзям, і клієнтам, й іноді навіть начальству. Переважна більшість людей вас зрозуміє добре, а ті, хто не зрозуміє… Хіба варто хвилюватися з приводу їхньої думки?


Інші новини розділу