Капітанам круїзних лайнерів заборонили тиснути руки пасажирам на знак вітання Автор: lesya · Опубліковано: 10.08.2015 22:11 · Розділ: Краса і здоров'я

Недавно керівництво кількох круїзних компаній виступило проти того, щоб капітани суден тиснули руки пасажирам на знак вітання. Вони вважають, що така традиція може сприяти розповсюдженню різних захворювань.

Традиція влаштовувати особисте знайомство з капітаном, що сьогодні є на багатьох суднах, може виявитися вельми небезпечною, адже, як твердять медики, через рукостискання можуть передаватися різні хвороби, зокрема, норовірус. Щоб уникнути ризику зараження, керівництво кількох компаній заборонило капітанам кораблів потискувати руку пасажирам під час вітання.

Попередити про це пасажирів мають спеціальні знаки. Більше того, пасажирів настійно просять уникати будь-якого фізичного контакту з капітанами кораблів, хоча постояти біля них не забороняється, як і зробити фото на пам’ять.

Представнки компанії Сrystal Сruises вирішили пояснити мотиви висунутої ними заборони. Виявляється, велика кількість захворювань шлунково-кишкового тракту передаються контактно-побутовим шляхом. Тому капітани кораблів і отримали наказ утримуватися від рукостискань, зустрічаючись та прощаючись з пасажирами.

Крім того, керуючись рекомендаціями центру з контролю захворювань США, компанія Сrystal Сruises регулярно проводить санітарну обробку корабельних приміщень. Особливу увагу приділяють обробці перил, дверних ручок та кнопок ліфтів - тобто тих речей, які стають осередком проживання та розповсюдження бактерій.

Щоб знизити до мінімуму ризик підхопити захворювання кимось із пасажирів, екіпаж суден компанії роздає гостям, що піднімаються на борт, безкоштовні антибактеріальні серветки.

Схожі інструкції діють і в інших компаніях. Приміром, адміністрація Azamara Club Cruises вирішила впровадити альтернативу традиційному вітанню капітана з пасажирами – з міркувань гігієни тут було впроваджено новий звичай – вітатися зіткненням кулаків, як це роблять хіп-хоп виконавці.

У даному контексті представники Міжнародної Асоціації круїзних ліній кажуть, що такі правила повинні бути впроваджені на всіх без винятку круїзних лайнерах, навіть на тих, що здійснюють подорожі за індивідуальними програмами.

Норовірус протягом кількох годин може зберігати життєздатність на руках. А це означає, що шляхом рукостискання інфекція поширюється дуже легко. Зазвичай захворювання супроводжується сильною блювотою і діареєю, і триває протягом одного-чотирьох днів.

Джерело: Джерело: http://viknaodessa.od.ua/news/?news=120188

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.