Трирічний хлопчик став наймолодшим мером в історії США Автор: lesya · Опубліковано: 07.08.2015 20:32 · Розділ: Життя

У США є традиція обирати мерами міст осіб, які не зовсім відповідають цьому статусу. Часто мерами стають діти, а іноді навіть тварини.

Кількома днями раніше пост мера невеликого американського містечка, розташованого в штаті Міннесота, став трирічний хлопчик Джеймс Тафтс (James Tufts). Юний вік новоспеченого градоначальника дозволив йому завоювати звання наймолодшого мера в історії Сполучених Штатів.

На вибори з’явилися всі мешканці містечка Дорсет, а їх є аж двадцять два.

Трирічний хлопчина змінив на посту попереднього мера, свого шестирічного брата, який очолював місто цілих два терміни поспіль, тривалістю один рік кожен.

В день виборів політик-початківець, бесідуючи з виборцями, пообіцяв у випадку перемоги пригостити всіх морозивом.

Мама Тафтса розповіла, що хлопчик був дуже схвильований, коли зрозумів, що переміг на виборах. Жінка також розповіла, що Джеймс доклав чимало зусиль до того, щоб зайняти пост мера міста, в якому вони мешкають. Правда, каже мати політика, в майбутньому він не планує пов’язувати кар’єру з політичним життям – хлопчина мріє стати рибалкою.

Такі випадки, як уже зазначалося вище, не рідкість у США. Приміром, влітку минулого року мером міста Сан-Франциско було обрано собаку породи чихуахуа. Правда, тварина зайняла пост глави міста всього на один день, а сама акція була проведена з метою привернути увагу громадськості до проблеми підтримки міського притулку для тварин.

Дивний і неординарний мер є і у мешканців міста Талкін, що знаходиться в штаті Аляска. Він займає цю посаду ось уже вісімнадцять років поспіль. До своїх обов’язків кіт на прізвисько Стаббс приступив у 1997-у. Правда, два роки тому на мера міста напав пес, і градоначальник більше тижня провів у ветеринарній клініці. Правда, зараз здоров’ю мера, якого, до речі, було обрано більшістю голосів, нічого не загрожує. І він, незважаючи на поважний вік, почувається пречудово.

До речі, на неординарні вчинки зважуються часом і поважні політики. Приміром, в січні цього року мер Лондона Борис Джонсон, бажаючи підтримати бездомних ветеранів Британії, провів ніч у парку в спальному мішку. Разом з ним був його товариш Євген Лебедєв, власник газети The Independent.

Лист картону і спальний мішок, а також клаптик землі неподалік собору Святого Павла, – ось що знадобилося для ночівлі відомому політику та не менш відомому громадському діячу. У такий спосіб обидва вирішили підтримати кампанію, організовану газетою та спрямовану на підтримку бездомних.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/08/07/youngmayor/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.