Адреналіновий "наркоман" стрибнув зі скали, пристебнувши парашут до шкіри Автор: lesya · Опубліковано: 07.08.2015 17:53 · Розділ: Авто-мото

На що тільки не йдуть люди, щоб відчути лавину емоцій, які дарує нам викид в кров адреналіну. Є такі, що стають свого роду «адреналіновими наркоманами». Ці люди вигадують все небезпечніші заняття, щоб знову і знову пережити гострі відчуття.

Недавно світ вразив один інженер з Каліфорнії. Від того, що показав молодик, не в одного кров захолонула в жилах. А найбільш вразливі могли б преспокійно втратити свідомість: двадцятивосьмирічний каліфорнієць на ім’я Джош Мірамант стрибнув зі скелі, пристебнувши парашут до власної шкіри.

Хлопець вже давно займається екстремальними видами спорту. Двадцятивосьмирічний інженер з Каліфорнії Джош Мірамант давно захоплювався скелелазінням, проте зрозумів, що задоволення, яке він отримує від походів по вихідних, йому недостатньо.

Адреналіновий наркоман стрибнув з парашутом, пристебнувши його до шкіри (фото з сайту http://www.vesti.ru/doc.html?id=2649756&cid=520)
Адреналіновий наркоман стрибнув з парашутом, пристебнувши його до шкіри (фото з сайту http://www.vesti.ru/doc.html?id=2649756&cid=520)

Організм вимагав більшого, тож хлопець звільнився з роботи і вирушив до Таїланду – тут він вирішив стрибнути с парашутом зі скелі висотою в сто п’ятнадцять метрів. Але ось пристебнути парашут він вирішив до власної шкіри.

Тренуватися американцю допомагав російський інструктор Станіслав Аксьонов, що зараз працює в місті Тонсай. За три тижні тренувань хлопець встиг стрибнути двадцять один раз!

Нарешті він вирішив, що готовий втілити в життя свій небезпечний задум. І в один прекрасний день, заручившись допомогою та підтримкою інструктора, він пристебнув до себе парашут. Тренер змастив хлопцеві спину спеціальною маззю, яка, може, й зменшувала біль, та від синців і шрамів не рятувала.

Добре все підготувавши, хлопець ступив крок і сягнув у прірву зі 115-метрової висоти. На щастя, все пройшло успішно. Ось лише трохи крові просочилося з ран.

Джош каже, що його стрибок був приголомшливим. Він практично не відчував болю, адже адреналін – це щось неймовірне. Хлопець зізнається, що всі запитують його, наскільки ж боляче було стрибати з парашутом, на що той відповідає, що практично не відчув ніякого дискомфорту, адже біль – це ніщо у порівнянні з адреналіном. «Я був у такому захваті, що нічого не відчував», - каже сміливець.


На жаль, не завжди схожі випадки закінчуються щасливо. В минулому місяці під час одного з тренувань розбився один з найвідоміших бейсджамперів Джонатан Флорес.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.