У Нью-Йорку відкрився перший в світі фастфуд-ресторан майбутнього Автор: lesya · Опубліковано: 07.08.2015 15:17 · Розділ: Події у світі

У Нью-Йорку вирішили показати, яким має бути ресторан швидкого харчування у майбутньому. Чи не найбільш унікальною функцією фаст-фуду нового зразка визнали можливість створювати бургери на свій власний смак.

Перший фастфуд-ресторан майбутнього відкрився недавно у Нью-йорку. Його власником є найбільша у світі мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's.

Всередині цього ресторану встановлено спеціальний інформаційний кіоск на кшталт кавових автоматів. Користуючись можливостями цього кіоску, покупець може самостійно вибирати інгредієнти до бургера. Саму ж страву готуватимуть кухарі після того, як ви зробите замовлення. Бургер вашої мрії вам принесуть за кілька хвилин.

На вибір покупців запропонували найрізноманітніші інгредієнти. На сенсорній панелі інформаційного терміналу з функцією Create Your Taste зможе вибрати булочку, яка вам найбільше до смаку, котлету та сир, поекспериментувати з соусом та іншими інгредієнтами.

Заплатити за бургер своєї мрії можна кредитною карткою – платіжний термінал знаходиться прямо біля інформаційного терміналу. Далі залишиться зачекати декілька хвилин, доки офіціант принесе бургер вам до столу. До речі, номери столика ви також вказуєте під час здійснення замовлення в інформаційному терміналі.

Чекати довго не доведеться – в середньому на приготування одного бургера за власними рецептами відвідувачів у кухарів йшло не більше восьми хвилин. Коштуватиме ця страва в середньому десять доларів.

Відзначимо, що трохи раніше мережа швидкого харчування McDonald's впровадила в меню нову страву – бутерброди з лобстерами. Нововведення викликало неоднозначну реакцію споживачів, деякі з яких назвали страву «пластмасовим делікатесом».

Новинка коштуватиме дев’ять доларів, і вона, як пишуть експерти, є спробою мережі ресторанів швидкого харчування вийти на новий рівень в сфері преміум-пропозицій.

Однак переважна більшість споживачів бутерброди з лобстерами не оцінила. Відвідувачі ресторанів у Канаді та США залишили цілу купу негативних відгуків. Тим, хто спробував нову страву, бутерброд видався штучним і пластмасовим.

«Лобстер навіть не пахне лобстером. Краще їсти і не дивитися, що ти їси», - пише один з відвідувачів, який ризикнув скуштувати новий делікатес. Та, слід визнати, були й такі, кому смак бутерброда видався непоганим, але не сподобався розмір порції.


Інші новини розділу