Сон без одягу допоможе схуднути Автор: lesya · Опубліковано: 07.08.2015 12:25 · Розділ: Медицина

Новий спосіб схуднення віднайшли недавно учені. Несподівано навіть для самих себе вони виявили, що допомогти скинути зайві кілограми може звичка спати голяка.

Такий сон, кажуть експерти, не лише сприяє схудненню, а й у цілому позитивно позначається на здоров’ї.

Такої думки дотримується Чарльз Поліквін, один із найбільш знаменитих тренерів професійних атлетів. Серед його підопічних – чимало Олімпійських спортсменів. Чарльз вважає, що сон в оголеному вигляді позитивно позначається на фігурі. Однак такого висновку дійшли і вчені, провівши низку досліджень.

Взагалі, за даними Національного фонду сну США, лише третина людей спить без одягу. Тим не менше, ця звичка досить позитивно позначається на нашому здоров’ї. Більше того, вона навіть може стати порятунком від низки захворювань.

Якщо ви спатимете без вбрання, кажуть дослідники, якість вашого сну покращиться. Крім того, ви суттєво знизите ризик розвиток діабету. Сон без одягу запобігає виникненню інфекцій, і навіть допомагає спалювати калорії.

За твердженням Поліквіна, звичка спати без вбрання знижує рівень стресового гормону кортизолу, що у свою чергу знижує накопичувані жири та рятує білки від руйнування. Крім того, здоровий сон є невід’ємним чинником правильної секреції гормону росту, який, як відомо, також допомагає спалювати жири.

Зі схожими заявкам вчені виступали й раніше. В результаті проведених досліджень їм вдалося з’ясувати, що сон голяка дозволяє тілу підтримувати оптимальну для міцного сну температуру. Справа в тому, що для заглиблення у фазу глибокого сну, температура тіла людини має знизитися. Якщо спати без вбрання, то таке зниження температури, пояснює професор Ноттінгемського університету, настане швидше, тому й сон буде глибшим. Відсутність одягу допоможе підтримувати необхідну температуру протягом всієї ночі.

Інші дослідження доводять, що сон голяка допомагає активувати так званий бурий жир. Бурий жир – це тип жиру, який захищає наш організм від утворення зайвих кілограмів. Саме він допомагає спалювати калорії з більшою швидкістю, що запобігає появі зайвої ваги.

Існує кілька способів активувати бурий жир. Найперше, це фізкультура та спорт – ці заняття змінюють гормональний баланс, від чого бурий жир починає розщеплювати білий. Також він починає активно діяти під час соціальної взаємодії людини з іншими об’єктами. А ще бурий жир активується тоді, коли людина тривалий час перебуває на холоді.

Джерело: http://nv.ua/lifestyle/health/son-bez-odezhdy-sposobstvuet-pohudeniju---eksperty-62863.html

Інші новини розділу

 • Якісна домашня медтехніка від "UkrMedShop" - особистий лікар для вашої сім´ї

  Якісна домашня медтехніка від "UkrMedShop" - особистий лікар для вашої сім´ї · Марина Левицкая · 04.07.2016 20:03

  Медтехніка - це різноманітні технічні засоби, що використовуються в медицині для профілактики, лікування або діагностики різних захворювань. Також медтехніка може застосовуватися для проведення різних заходів медичного характеру або приготування ліків. В епоху технічного прогресу медтехніка застосовується майже у всіх медичних установах: вона полегшує роботу лікарів і істотно підсилює швидкість одужання пацієнтів.


 • Незвичайні вбивці: сонце і комарі можуть коштувати вам життя

  Незвичайні вбивці: сонце і комарі можуть коштувати вам життя · Марина Левицкая · 15.03.2016 14:48

  Виявляється, що нас оточує багато речей, які є небезпечними для життя. Сьогодні ми поговоримо про незвичайних вбивць.


 • У Бангладеш народилася дівчинка з двома головами

  У Бангладеш народилася дівчинка з двома головами · Марина Левицкая · 16.11.2015 10:16

  Тисячі людей приїхали у найбільшу лікарню Бангладеш, щоб побачити новонароджену дівчинку з двома головами. Унікальна дитина народилася пізно ввечері 11 листопада. Мамі був зроблений кесарів розтин. Через проблеми з диханням дівчинку помістили в реанімацію клініки, яка знаходиться недалеко від столиці країни. Місцеві жителі прийшли підтримати сім'ю. Вони вважають це справжнім дивом.


 • Через рідкісне відхилення американка чула, як обертаються її очні яблука

  Через рідкісне відхилення американка чула, як обертаються її очні яблука · lesya · 08.09.2015 08:22

  Переважній більшості людей видається, ніби їхній організм працює практично безшумно. Ні, ну часом ми можемо почути певні звуки – приміром, бурчання у животі чи хруст в суглобах, але до однієї американки нам, на щастя, ой як далеко. Чому на щастя? Тому, що унікальне відхилення, яке дало змогу двадцятисемилітній американці до деталей чути механіку власного тіла, перетворило її існування на тяжке випробування.


 • Поцілунки небезпечніші, ніж куріння та алкоголь

  Поцілунки небезпечніші, ніж куріння та алкоголь · lesya · 29.07.2015 10:46

  Раніше вчені, опираючись на результати численних досліджень, наперебій твердили, що поцілунки дуже корисні для нашого здоров’я. Вони здатні врівноважувати наш емоційний стан, позитивно відображатися на психіці, а також нормалізувати гормональний фон нашого організму. Однак недавнє дослідження твердить, що і цим доволі таки приємним заняттям зловживати не варто. Так, вчені кажуть, що поцілунки, як і оральний секс, призводять до розвитку злоякісних пухлин шиї та голови набагато частіше, ніж навіть куріння та вживання спиртних напоїв.