Створено будильник, що допоможе позбутися гаджет-залежності Автор: lesya · Опубліковано: 06.08.2015 23:55 · Розділ: Нові технології

Залежність від комп’ютерів, смартфонів та Інтернет-технологій стала серйозною проблемою сьогодення, породивши цілу низку суспільних, соціальних та психологічних відхилень. На боротьбу із всезагальною залежністю стали медики та вчені, котрі намагаються винайти способи повернути користувачів до реального життя.

Недавно один дизайнер створив концепт будильника, що допоможе контролювати залежність від Мережі.

Ігнасі Джиро здобув славу після створення Timeless Box. Тепер він оголосив збір коштів на створення нового продукту, спеціального куб-будильника Just The Bell. Він називає своє творіння «Тільки дзвінок».

Будильник можна вмикати і вимикати за допомогою мобільного пристрою, який можна залишити в іншій кімнаті.

Новий будильник тяжіє до мінімалізму (фото з сайту twitter.com)
Новий будильник тяжіє до мінімалізму (фото з сайту twitter.com)

Більше гаджетів у спальні бути не повинно, каже творець будильника. Так можна буде подолати залежність від пристроїв, які ми початково купували з метою вирішення побутових проблем.

Але тепер ми поводимося по-іншому. Тільки прокинувшись, чи перед тим, як заснути, ми читаємо повідомлення від босів, або ж пишемо записки і послання своїм коханим. А це посилює залежність, псуючи в цілому нам життя.

коробка віддасть подарунок тільки у зазначений час (фото з сайту www.ohgizmo.com)
коробка віддасть подарунок тільки у зазначений час (фото з сайту www.ohgizmo.com)

Новий будильник, створений дизайнером, має вигляд невеликого дерев’яного ящика. Він не має ніяких кнопок, і покликаний допомогти позбутися шкідливої звички тягнутися до своїх гаджетів вранці. Винахід тим більше корисний у контексті рекомендацій медиків, які твердять, що мобільні телефони шкодять нашому здоров’ю, тому його не варто тримати у кімнаті всю ніч.

Виготовляють цей куб-будильник у Франції, а заплатити за нього доведеться всього п’ятдесят доларів. Виготовлений пристрій з букового дерева, і він має досить компактні розміри – довжина одного ребра становить якихось вісім сантиметрів. Серійне виробництво будильників почнеться в наступному році.

Чим новий винахід кращий, ніж звичайні будильники, яких так багато на ринку, не повідомляється. Відомо лише, що його основне призначення – це піднімати власника пристрою вранці та нагадувати йому про роботу.

Інший винахід дизайнера, Timeless Box, був дещо цікавішим. Що він собою являє? Це коробка для подарунків, яку можна розкрити тільки в призначений час. Винахід чудово підходить для любителів сюрпризів.

Джерело: http://www.internovosti.ru/text/?id=100747

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.