110-літня американка назвала секретом свого довголіття пиво та віскі Автор: lesya · Опубліковано: 06.08.2015 21:09 · Розділ: Життя

Намагаючись розгадати секрет довголіття, вчені проводять нові дослідження, а прості смертні звертаються за порадами до літніх людей, намагаючись зрозуміти, що ж допомогло їм до глибокої старості зберегти силу та жвавість.

Але, як показує досвід, скидається на те, що ніякої таємниці довголіття не існує. Справді, одні літні люди радять вести правильний спосіб життя, їсти корисну їжу та займатися спортом, а інші кажуть, що життя їм продовжило не що інше, як пиво та віскі.

Такої думки дотримується мешканка американського штату Нью-Джерсі. Вона вважає, що її власний секрет довголіття – це вживання, і то вживання систематичне, алкогольних напоїв.

Літній Агнес Фентон виповнилося сто десять років. Ювілей вона відзначила три дні тому, третього серпня. Бабуся каже, що зберегти світлий розум та здоров’я їй вдалося завдяки регулярному вживанню алкогольних напоїв. Останні сімдесят років жінка щодня випиває до трьох склянок пива та чарку віскі.

Зі здоров’ям у бабусі проблем немає. Медики, які її обстежують, кажуть, що в неї добрий зір та слух.

Пиво афроамериканка почала пити після того, як кілька десятиліть тому медики виявили в неї доброякісну пухлину. Щоб та розсмокталася, вони порадили їй пити пиво, що вона ревно виконувала останні сімдесят років. Але тепер лікарі попрохали стареньку зав’язати, адже з роками потреба жінки в їжі значно знизилася.

Відзначимо, що старенька афроамериканка не надто дбає про свій раціон. Однією з її улюблених страв є смажені курячі крильця, а ще вона любить зелену квасолю та солодку картоплю. Серед улюблених занять Агнес – читання газет, слухання радіо та спілкування з друзями.

Старенька любить пиво і не відмовляється від віскі (фото з сайту www.newsfiber.com300 × 194)
Старенька любить пиво і не відмовляється від віскі (фото з сайту www.newsfiber.com300 × 194)

Міцне здоров’я Агнес та її поважний вік зацікавили учених, що займаються вивченням таємниць людського довголіття. Дослідники з New England Centenarian Study, що займаються вивченням організмів, вікових змін та способу життя людей, яким за сто, навіть долучили Агнес до своїх досліджень. І ось вона вже п’ять років поспіль бере участь у геронтологічних дослідженнях.

Відзначимо, що на сьогоднішній день людей-довгожителів дуже мало. Із семи мільярдів населення є лише шістсот осіб, які дожили до ста десяти років. А це, як-не-як, одна особа на десять мільйонів.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/08/05/oldlady/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.