У Колумбії затримали жінку, яка проковтнула 38 тисяч доларів Автор: lesya · Опубліковано: 06.08.2015 18:47 · Розділ: Кримінал

Цими днями Колумбійська поліція заарештувала одну жінку, яка намагалася провезти через кордон незаконну суму грошей. Вона проковтнула кілька пачок з банкнотами, щоб успішно перетнути кордон із тридцятьма вісьмома з половиною тисячами доларів в кишені. Точніше, не в кишені, а у власному шлунку – у такий спосіб жінка сподівалася не потрапити до рук поліції.

Сталося це в аеропорту Боготи. Правоохоронці розповіли, що подорожувати з таким вантажем вирішила тридцятидев’ятирічна колумбійка, що є професійним дизайнером. Всього з її тіла було витягнуто шістдесят чотири капсули, в кожній з яких було поміщено по п’ять банкнот номіналом в сто доларів.

Жінка подорожувала зі столиці Мексики Мехіко до колумбійської Боготи. Щоб витягти з її тіла капсули з банкнотами, знадобилося оперативне втручання медиків.

Жінка, як пояснюють журналісти, стала свого роду «мулом» - так тут прийнято називати кур’єрів. У переважній більшості випадків їх змушують перевозити наркотики. Цього разу колумбійка перевозила гроші, адже в Колумбію не можна ввезти готівкою більше десяти тисяч доларів.

До речі, місяцем раніше в цьому ж аеропорту затримали двадцятидвохрічну мешканку Гондурасу, яка намагалася провести в грудних імплантах кокаїн. Жінку затримали, кокаїн (а його було аж півтора кілограма) відібрали, а зловмисниці тепер загрожує суворе тюремне покарання.

Кондитерські яйця з кокаїном (фото з сайту http://daily.com.ua/daily-life/08-09-2014196391)
Кондитерські яйця з кокаїном (фото з сайту http://daily.com.ua/daily-life/08-09-2014196391)

Відзначимо, що це вже не перший випадок, коли зловмисники для перевезення наркотиків використовують жіночі груди. Схожий випадок було зареєстровано три роки тому, в 2012-у.

Наркоторговці часто йдуть на хитрі методи, вигадуючи все нові способи для контрабанди. Перевозять, до речі, не лише наркотики, але й гроші.

Жуки, нашпиговані кокаїном (фото з сайту http://daily.com.ua/daily-life/08-09-2014196391)
Жуки, нашпиговані кокаїном (фото з сайту http://daily.com.ua/daily-life/08-09-2014196391)

Купюри, звернуті в трубочку, часто запікають в булочках, а вже чого тільки не придумають для наркотиків. Їх поміщають і в кондитерські яйця, і в авокадо, і всередину всіляких статуеток. Був випадок, коли наркотики помістили всередину різьблених дверей ручної роботи. Іншого разу невеликі порції кокаїну помістили всередину раковин мідій, які потім ретельно склеїли.

Метафетамін ставав начинкою для шоколадних батончиків, а з ефедрину виготовляли галявинки на декоративних статуетках та будиночках.

Тут був кокаїн (фото з сайту http://daily.com.ua/daily-life/08-09-2014196391)
Тут був кокаїн (фото з сайту http://daily.com.ua/daily-life/08-09-2014196391)


Джерело: http://lenta.ru/rubrics/life/

Інші новини розділу