В Барака Обами розгледіли риси психопатії Автор: lesya · Опубліковано: 06.08.2015 16:00 · Розділ: Політика

Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.

Так, колумніст Ноель Вільямс переконаний, ніби президент Сполучених Штатів Барак Обама страждає цілою низкою психологічних відхилень. Свої міркування та докази гіпотези він виклав на сторінках видання The American Thinker.

Те, що Обама – людина самозакохана, видно неозброєним оком, і нікого вже не дивує картина, коли президент кривляється та позує перед своїм селф-стіком. Ще, пояснює журналіст, Барак Обама надзвичайно любить постояти перед дзеркалом та помилуватися своїм відображенням, частенько доволі виснаженим, як це роблять невпевнені у собі підлітки.

Ноель Вільямс переконаний, що селф-одержимість глави Сполучених Штатів Барака Обами є прямим сигналом про наявність у нього симптомів Темної тріади особистісних рис, до якої фахівці традиційно зараховують нарцисизм, макіавеллізм і психопатію. За словами Ноеля, в Обами присутні всі ці три якості. Опираючись на свої власні припущення, Ноель каже, що Обама знаходиться на самій вершині Темної Тріади. І якщо макіавелізмом та нарцисизмом страждає чимало політиків, то психопатія виражена лише у одиниць із них.

Нарцисизм, як відомо, виявляється у надмірній самозакоханості людини. Таке захоплення собою доходить до крайності, так що іноді людина навіть може відчувати сексуальний потяг до самого себе. На думку колумніста, нарцисизм Обами виявляється в любові до селфі та звичці довго крутитися перед дзеркалом.

Та найгірше те, вважає журналіст, що Барак Обама страждає психопатією. Це одне з найнебезпечніших захворювань, пояснює Вільямс.

Одна з небезпек криється у тому, що психопати збоку можуть здаватися дуже милими людьми, комунікабельними і веселими, життєрадісними. Насправді ж те, що твориться в їхній психіці, відомо лише їм.

У Барака є ці риси. Він справді часами буває дуже приємним, так, що навіть його супротивники визнають, що йому це вдається. Крім того, недавно Барак обмовився, що свого часу цілком міг потрапити до в’язниці, а остання, каже Ноулз, якраз і є тим місцем, де часто закінчують свої дні психопати. Та замість тривалого ув’язнення, Барак Обама, володар рис Темної тріади, опинився у Білому Домі, де очолив цілу корупційну культуру.

Джерело: http://www.ridus.ru/news/193162

Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • Французькі нудисти протестують проти приїзду саудівського короля

  Французькі нудисти протестують проти приїзду саудівського короля · lesya · 27.07.2015 23:27

  У Франції місцеві нудисти виступили із протестом - їм не сподобалося те, що в країну з візитом завітав сам саудівський король. Зараз в районі Лазурного берега Франції тривають масові акції протесту.