Обдурити рак за три хвилини Автор: kseniya_www · Опубліковано: 05.08.2015 18:12 · Розділ: Краса і здоров'я

Аспірантка відомого Массачусетського Університету на щорічній науковій конференція розповіла всьому світу про те, як можна обдурити рак і дати надію на життя мільйонам людей. Щороку такі конференції проходять в різних куточках світу.

Їх ціль – дати можливість висловитися молодим і талановитим вченим для того, щоб бути почутими світовим науковим співтовариством для подальшої реалізації і втілення своїх ідей. Нагадаємо, що восени цього року така конференція пройде в столиці України. Її ініціатором став фонд Володимира Кличка. Уже сьогодні майже кожне Рекламное агентство Киев готується до цієї події.

Маі Нгуєн Тхі-Кім займається проблемою лікування раку. Не дивлячись на те, що за останні декілька років вчені зробили серйозний крок у боротьбі з цією хворобою, значного зменшення смертності від раку не спостерігається. Якщо людині ставиться цей страшний діагноз, то вона сприймає його, як смертельний вирок. Вчені впевнені в тому, що причина значної кількості смертей від раку не в малоефективному лікуванні, а в тому, що відбувається постійна мутація ракових клітин. На думку вчених, еволюція негативно впливає на здоров'я сучасної людина. Це постійне вживання генно-модифікованих продуктів, шкідливі звички, забруднене повітря – це все помалу вбиває людину.

Участь молодої аспірантки Кім у щорічній науковій конференції Falling Walls Lab стало справжньою несподіванкою для дівчини. Вона отримала унікальну можливість розказати про свій проект за 3 хвилини. Талановита вчена розповіла аудиторії про те, наскільки шкідлива для організму людини, хворої на рак, хіміотерапія. Препарати, за допомогою яких проводять цю процедуру, дуже отруйні. Вони вбивають здорові клітини, в той час, як ракові вбивають імунітет.

Лікарі весь час працюють над цим питанням. Наприклад, нещодавно був запропонований новий метод лікування цієї страшної хвороби – рецепторний ендоцитоз. Суть цього методу в тому, що необхідні мікроелементи доставляються до конкретних клітин. Але проблема в тому, що багато речовин не можуть проникнути через клітинну мембрану. Не дивлячись на це, вчені намагаються вирішити це, створивши білкове з'єднання, яке може розпізнавати здорові і заражені клітини. Про те, як працює конструкція під назвою «ліганд» і розповіла молода дослідниця. Хоча для вчених вона не відкрила таємниці, але все ж її доповідь стала корисною для всього наукового світу.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.