ЗМІ запідозрили дружин високопоставлених чиновників КНДР у вживанні наркотиків заради схуднення Автор: lesya · Опубліковано: 05.08.2015 22:12 · Розділ: Події у світі

Журналісти – народ пронирливий, і навіть туди, де муха не пролетить, вони можуть просунути свого носа.

Недавно у пресі з’явилася інформація, ніби у Північній Кореї дружини високопоставлених чиновників та політиків підсіли на наркотики, щоб зберегти струнку фігуру. Вони регулярно вживають метамфетамін, який дозволяє позбутися зайвих кілограмів.

Фактично, твердять журналісти, на даний час Північна Корея є найбільшим у світі виробником та поставником метамфетаміну в цілому світі. І це тому, що відбувається виробництво наркотику тут зі згоди та під прикриттям цих самих чиновників.

Справді, цей наркотик може посприяти схудненню. Справа в тому, що він чинить вплив на ті області мозку, які відповідають за відчуття голоду. Тобто метамфетамін пригнічує апетит. Крім того, він є сильним стимулятором нервової системи: організм працює на повну, а оскільки його ресурси швидко вичерпуються, він бере енергію з раніше накопиченої. Правда, про жахливі та моторошні побічні ефекти від вживання метамфетаміну північнокорейські дружини політиків, очевидно, не думають.

Бізнесмени та чиновники вважають метамфетамін дієтичним засобом, тому й дозволяють своїм дружинам його вживати. Більше того, навіть спонукають їх до цього: кому ж не хочеться, щоб його дружина виглядала стрункою та жвавою.

Правда, поки що важко визначити, наскільки поширений препарат на території країни, але ті, кому вдалося звідти втекти, кажуть, що його можна купити буквально всюди.

Виробництво метамфетаміну та його поширення стало причиною конфлікту між Північною Кореєю та Китаєм: на кордоні не раз ловлять торговців наркотиками, та найбільш спритним все-таки вдається проникнути і в Китай.

Втім, за окремими даними, кількість метамфетаміну, що виробляється в державних лабораторіях КНДР, досить сильно знизилася. Та водночас зросли обсяги підпільного виробництва наркотичної речовини.

Експерти вважають, що наркоторговці та підпільні виробники працюють з відома політиків, що беруть пряму участь в перерозподілі наркотичних засобів.

Є інформація, що дружина одного чиновника з Хесан навіть мешкала в одному домі з дилером, щоб мати безперешкодний доступ до наркотику.

При цьому журналісти відзначають, що жінки, які набрали зайві кілограми, воліють вживати наркотики, але не бажають поділитися з тими, у кого немає засобів для існування.

Зараз Північна Корея переживає сильну посуху. В більшості населення немає елементарних засобів для існування, і чимало місцевих мешканців йдуть до парків збирати траву, щоб хоч якось прогодувати себе та сім’ю.

Джерело: http://www.newsru.com/world/04aug2015/narko.html

Інші новини розділу