У КНР за 3 години побудували 3D-віллу Автор: kseniya_www · Опубліковано: 04.08.2015 18:21 · Розділ: Цікаві факти

Неймовірно, але в КНР був збудований звичайний будинок за допомогою сучасних 3D-технологій. Всього за три години спеціалістам вдалося закінчити роботу над будинком.

Ще недавно на вулицях Китаю проходила раздача листовок реклама з послугами 3D-моделювання, а тепер це втілилось у реальність.

Для будівництва вілли використовувалися окремі модулі. Такі модулі виготовляються на фабриці за допомогою 3D-принтера. Сюди зразу ж включаються всі необхідні елементи. В даному випадку, це комунікації, сантехніка, водопровідна система, внутрішня обробка і навіть меблі. Після виготовлення таких модулів їх відправляють на будівельний майданчик, де і складають докупи. Частини будинку друкуються з матеріалу, склад якого поки що тримається в таємниці. Але слід відзначити, що в такому будиночку зимою досить тепло, а літом прохолодно. Як стало відомо, деякі матеріали виготовляються з промислових відходів місцевих підприємств. Це дає змогу не тільки економити на матеріалі, але і створювати цілком безпечні для життя будинки, зовсім не шкідливі для здоров'я людини. Тут враховані і можливі землетруси. Будинок може витримати підземні поштовхи до девяти балів! Що вже говорити про те, що такий будинок не боїться ні вогню, ні води.

Отож, якщо ви замовляєте будинок, побудований з використанням такої незвичної технології, то ви можете вибрати на свій смак, із якого матеріалу будуть виготовлені стіни – із дерева чи цегли? Чи можливо ви віддаєте перевагу мармуру і граніту? Все це може відтворити 3-D принтер, який врахує всі побажання замовника. Традиційні методи будівництва обходяться набагато дорожче, ніж використання 3-D принтера.
Компанія, що займається 3-D будівництвом підписала контракти по сорока державним проектам, які будуть реалізовуватися уже в наступному році.

Нагадаємо, що в Дубаї побудовано першу у світі офісну будівлю за допомогою
3-D технології. Влада Дубаї співпрацює в цьому питанні з компанією, яка займається будівництвом таких приміщень в КНР. Приміщення було зроблене з пластика, залізобетону і армованого скловолокна. Спеціалісти заявляють, що крім цього, можна створювати меблі та інші предмети інтер'єру. Започаткування таких технологій дає змогу скоротити час будівництва у порівнянні з традиційним будівництвом. Це стосується і витрат на трудові ресурси, які зводяться до мінімуму.


Інші новини розділу