Лейлані Франк визнана однією з найгнучкіших дівчат у світі Автор: kseniya_www · Опубліковано: 04.08.2015 18:16 · Розділ: Цікаві факти

Філіппінка Лейлані Франк визнана однією з найгнучкіших дівчат у світі. Їй можуть позаздрити найвідоміші акробати і легкоатлети, адже таких здібностей більше немає ні в кого.Уявіть собі, дівчина може наливати чай ногами! При цьому посуд з молоком вона тримає однією ногою, а окріп – другою. Вона спритно перекидає їх через голову, лежачи грудьми на поверхні столу. А що б ви сказали, якби побачили людину, яка пересувається у позі місток на височенних каблуках?

Не дивно, що супер гнучка дівчина тричі за минулий рік увійшла до Книги рекордів Гіннеса. Цікаво, що свій талант вона використовує дещо інакше, аніж її суперниця (ще одна найгнучкіша жінка світу). Наприклад, нещодавно вона здійснила забіг у позі місток на відстань близько двадцяти метрів! Рухаючись задом наперед, вона пробігла відстань за 10, 5 секунд!
Це просто неймовірно, але дівчина може похвалитися ще одним рекордом. Лежачи на грудях, вона перебирає ногами кругом свого тулуба. Останній раз їй вдалося це зробити двадцять п'ять разів за хвилину! Необхідно відмітити, що всі ці чудернацькі трюки дівчина робить виключно в туфлях на високих шпильках. Не кожна дівчина може ходити в такому взутті в повсякденному житті, не говорячи вже про такі «забіги».

Крім акробатичних показів, дівчина любить похизуватися своїми іншими досягненнями. Наприклад, вона вміє читати журнали і книжки, перегортаючи сторінки ногами. А зробити собі зачіску без допомоги рук – це просто дрібниця! Дівчина розповідає, що її талант – це не лише вроджена якість. Для досягнення своєї мети воно довго і наполегливо працює. Лейлані займається гімнастикою ще з самого дитинства. Крім того, в рідних Філіппінах вона вивчила ще й бойові мистецтва. Подальше обучение в Канаде стало ще одним кроком у її кар'єрі. Вона навчалася в канадській цирковій школі і виступала в цирку в одній із циркових труп. Дівчина прекрасно грає на фортепіано. Її таланти просто неймовірні. Зараз дівчина проживає в Лондоні. Їй пропонують виступати на різних фестивалях, корпоративах, запрошують працювати в цирки і в клуби. Одними словом, Лейлані точно не залишиться без роботи. Зараз вона багато подорожує, виступаючи в різних містах світу. Дівчина вважає себе цілком задоволеною, адже здійснилася мрія всього її життя. До речі, зараз вона готує досить цікавий цирковий проект. Лейлані впевнена, що дарувати людям радість – це основна мета її виступів.


Інші новини розділу