Студентка із США винайшла презерватив-спрей Автор: lesya · Опубліковано: 04.08.2015 15:03 · Розділ: Життя

Досить цікавий винахід представила недавно американська студентка. Вона запропонувала замінити звичайні презервативи спеціальним аерозолем.

Мішель Чу вважає, що її винахід спонукатиме чоловіків частіше користуватися засобами контрацепції, адже презерватив, який розпилюватиметься, як аерозоль, надзвичайно легкий у використанні. До того ж він подарує цілу купу додаткових позитивних емоцій. Презерватив у балончику, винайдений американкою, отримав назву Girlplay.

Як каже Мішель, "надягати такий контрацептив простіше і веселіше". А ще Чу представила цілий інтимний комплект для закоханих. Тут є навіть спеціальний розумний бюстгальтер, який можна розстебнути за допомогою спеціального пульта управління, що працює дистанційно.

Мішель Чу є студенткою Інституту Пратта. Свій винахід вона представила у співпраці з компанією Girlplay, що займається виробництвом контрацептивів різних видів.

Відзначимо, що ідея презервативів, які напилюються з балончика, не нова. Новатором у даній сфері можна вважати німецького підприємця Яна Вінценца Краузе (Jan Vinzenz Krause), який представив подібний контрацептив ще декілька років тому. Однак його більше хвилював не розважальний аспект, а питання здоров'я. Ян вважав, що якщо використовувати чоловічий орган в якості форми для виготовлення презервативу, в кінцевому результаті можна отримати ідеальний презерватив, зшитий за індивідуальними мірками користувача.

Такий презерватив, переконаний німецький бізнесмен, не лише забезпечить стовідсотковий захист від небажаної вагітності та захворювань, що передаються статевим шляхом, але й подарує набагато природніші відчуття.

Однак винахід Краузе був далеким від досконалості. Щоб нанести такий презерватив, потрібно було розпорошувати рідкий латекс через спеціальну трубку на ерегований статевий орган, а тоді ще й чекати дві-три хвилини, щоб виріб застиг. За цей час у багатьох чоловіків пропадала ерекція. А ось концепція Чу дозволяє користуватися виробом (і органом) одразу після нанесення.

Раніше британські підлітки представили презерватив, що сигналізує про наявність статевих інфекцій. Якщо у вас чи вашого партнера в організмі пристуні інфекції, презерватив змінює колір. При чому кожен відтінок відповідає певному захворюванню. Юні винахідники сподіваються, що їхнє творіння посилить відчуття відповідальності перед своїм партнером.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.