У Китаї в пляшки з алкоголем додавали віагру Автор: lesya · Опубліковано: 04.08.2015 12:40 · Розділ: Події у світі

Китайські виробники алкоголю, щоб збільшити продажі своєї продукції, пішли на хитрість, за яку тепер їм загрожують серйозні проблеми з законом. Вони додавали до алкогольних напоїв одну речовину, яка служила краще за будь-яку рекламу.

Уявіть собі, якщо підстаркуватий чоловік, який вже не мріє про інтим, хильне келих-другий такого напою і – о диво! – знову відчує себе жеребцем, здатним всю ніч займатися коханням. А все тому, що недобросовісний виробник додавав до спиртних напоїв «віагру». Ясна річ, після такого давно забутого марафону він придбає ще кілька пляшок "особливого" алкоголю. Та ще й сам порекомендує його друзям.

Втім, самі покупці знали, що купують. Хитрі виробники алкоголю вирішили не приховувати від покупців правди, але подавали її в дуже вигідному світлі, переконуючи довірливих китайців, що міцний алкоголь в сукупності з віагрою позитивно позначається на здоров’ї.

«Збуджуючий» алкоголь було виявлено під час перевірки, що відбулася в ході перевірки в місті Лючжоу. Всього поліція конфіскувала п’ять тисяч триста пляшок такого алкоголю. Ще правоохоронці виявили кілька ящиків упаковок з білим порошком силденафілом, який ми знаємо як «віагру». Цей засіб, як відомо, використовується для посилення чоловічої потенції.

Зараз поліція Гуансі-Чжуанського автономного району, де й було виявлено порушення, взялася за перевірку ще двох лікеро-горілчаних заводів.

За даними співробітників санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів Лючжоу, віагра додавалася до трьох видів байцзі - традиційного китайського напою, що користується великою популярністю серед місцевих мешканців.

Всього поліцією було конфісковано алкоголю на сімсот тисяч юанів – це близько ста тринадцяти тисяч доларів.

Медики попереджають: коктейль, що продавався китайським виробником алкоголю, дуже небезпечний для здоров’я і для чоловічої потенції в цілому. Лікарі не радять приймати більше п’ятдесяти грамів "віагри" на день, а чоловікам, яким за шістдесят п’ять, варто ще зменшити дозу.

Це вже не перший скандал такого роду, що розгорівся у Китаї. У 2008 році тут у продаж запустили партію отруєного молока. В результаті щонайменше триста осіб отримали тяжке отруєння, а шість немовлят загинуло.

Недавно тут було виявлено "підприємця", що підробляв місцевий делікатес - качину кров.


Інші новини розділу