Школяр з Дніпропетровська став фіналістом престижного конкурсу від Google Автор: lesya · Опубліковано: 04.08.2015 09:11 · Розділ: Освіта

Ще донедавна українські школярі могли тільки заздрити своїм американським ровесникам через можливість останніх брати участь у різноманітних конкурсах та ще на шкільній лаві будувати своє майбутнє. Але тепер така можливість з’явилася і в наших школярів: міжнародні компанії запрошують юних українців до участі в престижних конкурсах, обіцяючи їм привабливі нагороди.

І, слід сказати, наші молоді співвітчизники намагаються максимально повно використати свій шанс. Недавно один український школяр, житель Дніпропетровська, потрапив до списку найкращих молодих вчених світу.

Школа – справа вельми відповідальна. І батькам, яким належить відправляти в школу першачка, знають, яким відповідальним є це заняття. Потрібно купити шкільну форму – вибрати її можна на сайті http://panama.ua/categorys/89687/, цілу купу канцелярського приладдя… Та не це головне – найважливіше правильно налаштувати дитину на навчальний процес, щоб вона свідомо розуміла всі перспективи, які відкриє перед нею активне шкільне життя. А такі перспективи, як показує досвід останніх років, є у кожного українського школяра.

Фото з сайту i-innomir.ru
Фото з сайту i-innomir.ru

Цьогорічним переможцем конкурсу Google Science Fair став юнак з Дніпропетровська. Данило Кузнєцов представив на осуд журі проект, присвячений особливостям використання властивостей точки Лагранжа для впливу на клімат, увійшов до списку дев’яноста найкращих проектів, представлених молодими ученими з усього світу в рамках престижного міжнародного конкурсу Google Science Fair, який цього року пройшов вп’яте. Данило зі своїм проектом став регіональним фіналістом.

У своїй роботі хлопець підняв вельми актуальну на сьогоднішній день проблему – проблему глобального потепління та способів її вирішення. Сьогодні журі конкурсу оголосить переможців. Ними стануть кращі з дев’яноста регіональних фіналістів.

До участі в конкурсі запрошуються тисячі школярів у віковій категорії від тринадцяти до вісімнадцяти років. Українці ось уже кілька років поспіль стають фіналістами заходу.

Два роки тому, в 2013-му, до фіналу дійшло одразу двоє фіналістів – киянин Микита Гордієнко, що запропонував цікаве рішення для управління розумним будинком за допомогою звичайного смартфона, та львів’янка Зіновія Шило, проект якої був спрямований на створення спеціального пристрою, призначеного для порятунку риби від удушення під льодом.

Беруть юні українці участь і в інших конкурсах. Того ж 2013 року шістнадцятирічний український школяр представив винахід, здатний перетворити будь-яку поверхню в сенсорну. Технологія, запропонована школярем, вразила навіть досвідчених співробітників Microsoft.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.