Прийомна донька Джолі та Пітта може повернутися в Ефіопію Автор: lesya · Опубліковано: 03.08.2015 19:46 · Розділ: Життя

Голлівудська актриса Анджеліна Джолі та її красень-чоловік Бредд Пітт, схоже, ще не скоро зійдуть з горизонту уваги шанувальників та, що найгірше, жовтої преси: стосунки пари чим далі, тим більше обростають подробицями, і то такими, що часом вони зовсім не скидаються на правду. Та на те вони й чутки, щоб правдою там і не пахнуло.

Тим не менше, в Мережі шириться нова плітка: мовляв, у Джолі та Пітта можуть відібрати їхню прийомну доньку Захару. Недавно нібито знайшлася мати дівчинки.

Захару Анджеліна удочерила ще в 2005 році. Вона забрала шестимісчну крихітку з притулку, що розташовувався в Аддіс-Абебі (Ефіопія). Бабуся малечі стверджувала, що вісімнадцятирічна мати Захари померла від СНІДу. Однак згодом виявилося, що все це брехня: мати маляти зовсім не помирала, а лише вирішила втекти з дому, коли немовля захворіло.

Біологічна мати Захари, за плітками, нібито дуже задоволена тим, що її донечку усиновила саме Анджеліна.

А тепер подейкують, ніби Захара хоче повернутися до своєї рідної матері. Цікаво, звідки шестимісячне немовля може пам’ятати свою матір? Та й навряд чи рівень життя в Ефіопії може бути більш привабливим, аніж життя в зірковому сімействі. Від коментарів даної ситуації офіційні представники сімейства, ясна річ, утримуються – не варто ж звертати увагу на всілякі нісенітниці без натяку на здоровий глузд...

До речі, щось схоже вже відбувалося кілька років тому. В 2007 році, якраз коли Джолі усиновила маленького в’єтнамця, несподівано віднайшлася мати хлопчика, яка виявилася наркоманкою.

Так, інтерв’ю журналістам дали дідусь та бабуся Пакса Тхена. Вони розповіли, що їхня донька завагітніла від якогось одруженого чоловіка, з яким разом працювала на фабриці. Наркотики вона вживала з шістнадцяти років, і не припинила займатися цим згубним заняттям навіть під час вагітності. В результаті хлопчик народився з дуже низькою вагою, і, поки він лежав у лікарні, його мати втекла, щоб не платити грошей за лікування малюка (потрібно було віддати тридцять доларів, а це на той час була майже місячна зарплата у В’єтнамі).

Так малюк потрапив у притулок, звідки його й забрала Джолі. Батько Пхам Тху Дунг, матері хлопця, зізнався, що радіє тому, що його онук потрапив до такої сім’ї, як Джолі та Пітт.

А ще старий пояснив, чому не забрав малюка до себе: він із жінкою, як виявилося, навіть не знали, хто батько немовляти, а це величезна ганьба. І якщо б донька заявилася додому з байстрючатком, він, не витримавши ганьби, наклав би на себе руки.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.