Колишній гомосексуаліст запропонував лікувати геїв електрошоком Автор: lesya · Опубліковано: 03.08.2015 13:22 · Розділ: Краса і здоров'я

У світі давно точаться суперечки стосовно такого явища, як гомосексуалізм. Одні вважають його відхиленням, психічним захворюванням на зразок шизофренії, яке необхідно лікувати, збоченням чи будь-чим іншим, тоді як інші кажуть, що це явище можна вважати нормою.

Я би там не було, фактом залишається те, що в більшості країн Європи та у США до гомосексуалізму закликають ставитися лояльно. І часом ця лояльність переходить допустимі межі, та хто його знає, де у цьому протистоянні заховалася істина?..

Тим не менше, навіть у країнах, де гомосексуальні меншини знаходять найбільшу підтримку, знаходяться ті, хто вважає це явище захворюванням. Недавно, для прикладу, група британських медиків запропонувала лікувати гомосексуальні схильності у людей за допомогою… електрошоку.

Що найцікавіше: автором ідеї виступив Майкл Девідсон, британець, який в минулому теж був гомосексуалістом. Він зізнався, що саме за допомогою електрошоку його свого часу врятували від гомосексуалізму лікарі, і тепер, коли він знову став нормальною людиною, він вирішив відкрити спеціальний реабілітаційний центр, в якому б за допомогою електрошоку лікували людей від їхніх неприродніх схильностей.

Девідсон розповів, що підштовхнуло його розпочати лікування. Після тривалої і виснажливої боротьби із самим собою, він нарешті зрозумів, що для нього важливіші діти та дружина, а не його бажання, тому й вирішив звернутися до професіоналів. Тепер чоловік вдячний тим медикам, які допомогли йому впоратися з проблемою.

Розповідаючи про свій центр, Девідсон каже, що, крім лікування електрошоком, тут застосовуватимуть ще низку подібних практик.

Втім, чи вдасться намірам колишнього гомосексуаліста втілитися в життя, невідомо, тим більше, що такі методи вже давно не використовуються в цивілізованому світі. А ті, хто й досі лікує пацієнтів за допомогою електрошоку, у Британії можуть запросто полетіти з роботи. Та й гомосексуалізм тут вже давненько не вважається хворобою.

Клініка Майкла Девідсона діятиме в Лондоні. За окремими даними, його позиції підтримує приблизно п’ята частина британських медиків. Проте більшість із них вважають за краще тримати язик за зубами, адже тема того, як класифікувати гомосексуалізм, стоїть зараз дуже гостро.

«Це дуже гаряча тема зараз. Навіть якщо у них є особлива думка на цей рахунок, їх можуть звільнити», - каже лікар-терапевт Пітер Мей.

Джерело: http://www.amic.ru/news/310721/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.