Американський телеканал в прямому ефірі покаже сеанс екзорцизму Автор: lesya · Опубліковано: 03.08.2015 16:54 · Розділ: Життя

Якщо ви любите всіляку містику, перебуваєте в захваті від історій, від яких в інших кров холоне в жилах, якщо ви палкий любитель творчості Стівена Кінга, то вам обов’язково потрібно подивитися ефір одного американського телеканалу. Зовсім скоро тут в прямому ефірі покажуть сеанс екзорцизму, чи, кажучи іншими словами, процес вигнання з людини диявола.

За такий експеримент взявся американський телеканал Destination America. Пряма трансляція процесу вигнання демонів має відбутися тридцятого жовтня цього року, якраз напередодні не менш моторошного свята – Хеллоуїна.

Телепередачу зніматимуть в будинку, розташованому в передмісті Сент-Луїса. Саме з цієї будівлі і виганятимуть демонів, якими тут аж кишить – так, принаймні, стверджують спеціалісти. Саме в цьому домі у 1949 році знаменитий священик Реймонд Бішоп виганяв бісів з одного хлопчика.

Ця історія, яка швидко набула розголосу, лягла в основу книги, написаної Вільямом Блетті «Екзорцист». За її мотивами було знято фільм «Той, що виганяє диявола». Саме до шістдесят шостої річниці фільму було вирішено запустити телепередачу з трансляцією екзорцизму в прямий ефір.

Як уже зазначалося вище, виганяти демонів будуть не з людини, а з самого будинку. Перебувати в цьому домі, кажуть організатори телетрансляції, як і раніше, украй небезпечно: тут снує безліч привидів, явно не налаштованих на позитивних контакт з людьми.

Вивченням таємничої та загрозливої атмосфери дому займатиметься група дослідників паранормальних явищ на чолі з медіумом Чіпом Коффі. Передбачається, що прямий ефір з вигнанням диявола триватиме щонайменше одну добу.

Моторошне обличчя екзорцизму (фото з сайту 4stor.ru)
Моторошне обличчя екзорцизму (фото з сайту 4stor.ru)

Нагадаємо, екзорцизмом називають процес вигнання злих духів шляхом проведення найрізноманітніших обрядів. Ці обряди, здебільшого, мають релігійний характер. І вони, слід сказати, давно заводять у безвихідь науковців: поведінку людей, що потрапляють під вплив екзорциста, вони пояснити не можуть. Хоча офіційна медицина вважає екзорцизм шарлатанством, а те, як поводяться ті, з кого виганяють бісів, - ефектом плацебо.

Побачити передачу зможе широке коло телеглядачів: телеканал Destination America входить до складу Discovery Communications. Мовлення ведеться за допомогою кабелю і супутника, а аудиторія телеканалу налічує щонайменше шістдесят мільйонів домогосподарок.

Джерело: http://www.runyweb.com/articles/leisure/tv-radio-press/destination-america-to-air-first-ever-live-te

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.