Мішель Обама зізналася, що хотіла б бути Бейонсе Автор: lesya · Опубліковано: 03.08.2015 12:03 · Розділ: Події у світі

Недавно в одній із телепередач перша леді Сполучених штатів Мішель Обама зізналася, що хотіла б стати співачкою Бейонсе. Про це дружина американського президента заявила в кампанії одного освітнього проекту, що просувається під назвою Reach Higher initiative.

Під час промо-акції, організованої ініціаторами проекту, Мішель Обама відповідала на запитання телеглядачів. Коли у неї поцікавилися, ким би вона хотіла стати, якби в неї була можливість бути кимось іншим, Мішель Обама заявила, що залюбки стала б співачкою Бейонсе.

Чому саме Бейонсе, перша леді не повідомила, але факт залишається фактом: очевидно, роль співачки з мільйонною аудиторією шанувальників в очах Мішель виглядає куди привабливішою, ніж звання дружини президента.

Втім, слави Мішель не забракне – у США вирішили зняти серіал про любовні взаємини Мішель та Барака Обами. Багатосерійну мелодраму знімуть з відома президента, навіть більше – з його згоди. Барак Обама не лише схвалив проект, а навіть особисто побував на кастингу, допомагаючи підібрати акторів, які якнайкраще зіграють його самого та його дружину Мішель.

Зйомки серіалу розпочалися більш ніж два тижні тому. Стрічка отримає назву «Саутсайд з тобою», і у ній розкажуть про знайомство президента Барака Обами з його дружиною.

Події фільму розвиватимуться у 1989 році у Чикаго, якраз в той час, коли майбутній президент працював у компанії Sidley Austin, паралельно здобуваючи другу вищу освіту в Гарварді, а Мішель була… його начальницею.

Барак Обама стане героєм телесеріалу (фото з сайту http://lenta.ru/news/2015/07/15/obama/)
Барак Обама стане героєм телесеріалу (фото з сайту http://lenta.ru/news/2015/07/15/obama/)

Роль Барака зіграє Паркер Сойерс, а образ його дружини Мішель повинна відтворити Тіка Стамптер. Коли ж серіал вийде для широкого кошла глядачів, невідомо, але перші кадри зі знімального майданчика вже з’явилися в Мережі.

Коли саме серіал вийде в світ, поки невідомо, але в мережі вже з'явилися перші знімки зі знімального майданчика.

Головна роль у серіалі відводитиметься першому побаченню Барака та Мішель. На знімках, що потрапили в Мережу, Барак Обама і Мішель Робінсон прогулюються парком, і майбутніх президент з превеликим захопленням щось розповідає своїй супутниці.

Під час свого першого побачення пара відвідала Інститут мистецтв Чикаго, переглянула фільм Спайка Лі «Роби як треба», і навіть вперше поцілувалася – сталося це, як згадує американський президент у своїх мемуарах, біля кіоску з морозивом.

Одружилися Барак та Мішель у 1992 році. Зараз подружжя виховує двох доньок.

Джерело: http://2x2.su/society/news/v-amerike-snimayut-serial-o-lyubvi-baraka-i-mishel-79038.html

Інші новини розділу