"Обід у білому" пройшов у Нью-Йорку Автор: lesya · Опубліковано: 31.07.2015 23:30 · Розділ: Події у світі

Досить цікава та надзвичайно красива акція відбулася цими днями у Нью-Йорку: тут зібралося разом більше п’яти тисяч людей, щоб пообідати гуртом. Відбулася подія, яка вже проводиться не вперше, і не тільки в Нью-Йорку, та називається "Обід у білому", двадцять восьмого липня. Точне місце проведення обіду учасникам акції повідомили в останній момент.

Як ви уже встигли здогадатися, всі присутні на заході були одягнені в біле: жінки – в розкішні білі сукні, хто в капелюшках, хто у рукавичках, чоловіки - в білих костюмах найрізноманітніших фасонів. На столах запрошених були застелені сніжно-білі скатертини, а їду їм подавали в тієї ж білизни посуді. Гості заходу прийшли сюди зі своїми свічками та кріслами – також білими. Всього, за даними журналістів, у події взяло участь п’ять тисяч людей.

Як уже вище зазначалося, подібний захід проводиться не вперше. Початківцем у даному плані стала Франція – тут було проведено перший в історії «Обід у білому».

Гості заходу – це люди, охочі взяти участь у красивому торжестві, в якому все-все проводиться за правилами етикету.

В переважній більшості випадків такі заходи організовуються на природі, на свіжому повітрі, десь у полі чи біля річки. Але буває й так, що «Обід в білому» проводиться біля якоїсь красивої архітектурної споруди. Попоївши, гості власноруч збирають посуд, стільці, недоїдки та сміття, що залишилося після торжества.

Вперше цей захід провели у Парижі в 1988 році. З того часу ця традиція стала популярна в шістдесяти містах на п’яти континентах. Проте організатори заходу кажуть, що наймасштабніше це дійство зараз проходить у Нью-Йорку. А всього на участь у заході в цілому світі підписалося сто двадцять п’ять тисяч бажаючих.

Обід в білому зібрав більше п'яти тисяч учасників - і це тільки у Нью-Йорку (фото з сайту http://www.metronews.ru/novosti/v-n-ju-jorke-5-tysjach-chelovek-oblachilis-v-beloe-chtoby-krasivo-poobedat-vmeste/TpoogC---C0Ur7MZDDZ1VE/)
Обід в білому зібрав більше п'яти тисяч учасників - і це тільки у Нью-Йорку (фото з сайту http://www.metronews.ru/novosti/v-n-ju-jorke-5-tysjach-chelovek-oblachilis-v-beloe-chtoby-krasivo-poobedat-vmeste/TpoogC---C0Ur7MZDDZ1VE/)

До речі, так уже склалося, що місце, де проводитиметься захід, до останнього моменту зберігається в таємниці. І вже незадовго до початку заходу потенційних учасників повідомляють про те, куди й на яку годину їм варто прийти. А тут уже доведеться зачекати – щоб зайняти кращі місця.

При цьому не лише гості церемонії виглядають розкішно – вишуканими є й кухня на заходах. Ніякого фаст-фуду, ніякого одноразового посуду… Все витримано в стилі, розкішно, гармонійно та по-королівськи.

Джерело: http://www.metronews.ru/novosti/v-n-ju-jorke-5-tysjach-chelovek-oblachilis-v-beloe-chtoby-krasivo-po

Інші новини розділу