Єлизавету ІІ розлютив витік відео з її нацистським привітанням Автор: lesya · Опубліковано: 31.07.2015 18:36 · Розділ: Події у світі

Недавно в Інтернеті з’явилося відео, яке неабияк розлютило британську королеву Єлизавету. Це й не дивно, адже на відео маленька принцеса демонструє нацистське привітання.

Зараз британський королівський двір розпочав розслідування стосовно того, як і за яких обставин відео витекло в Мережу. Воно зберігалося в сімейному архіві, тож без допомоги когось із наближених до королівської родини не могло стати надбанням громадськості.

На відео добре видно, як майбутня Її Величність королева Єлизавета підкидає руку в нацистському привітанні.

Як би там не було, відео потрапило до рук співробітників видання The Sun. Ясна річ, таблоїд поспішив його опублікувати.

Відеозапис було зроблено більше вісімдесяти років тому – датоване воно 1933/1934 роками. На відео є вся королівська сім’я: майбутня королева Великобританії Єлизавета II, її матір Єлизавета Боуз-Лайон, дядько теперішньої королеви принц Едвард та її сестра принцеса Маргарет.

Члени королівської родини весело забавляються та позують перед камерою. І тут, граючись, маленька принцеса підняла руку в нацистському вітанні. Дивно, але її слідами пішла і мати принцеси Єлизавета Боуз-Лайон, і теж скинула руку в знаменитому «Хайль Гітер» - принаймні, так вважає більшість глядачів.

Відомо, що британський принц Едвард, дядечки королеви Єлизавети, відкрито симпатизував Гітлеру. За припущенням журналістів, це він і навчив дівчинку «римському салюту».

Однак ця публікація, а не так вона, як безліч злісних коментарів, обурила Букінгемський палац. Виданню Sunday Mirror стало відомо, що витік запису «розлютив» королеву, і що вона має намір покарати зловмисників. Про те, яким буде це покарання, не повідомляється.

Тим не менше, подія не залишилася без уваги, породивши в британському суспільстві нові суперечки та дискусії. Британські історики, приміром, зажадали від теперішньої влади опублікувати архіви тридцятих років минулого століття, щоб пролити світло на взаємини Лондона і Берліна тієї епохи.

Нацистське привітання може обернутися не лише зіпсованою репутацією, але й втраченою роботою. В Росії цими днями з роботи було звільнено двох жартівників-невдах, які вирішили після роботи трішки пожартувати. Обоє працювали в магазині мобільного зв’язку «Билайн», але тепер обом доведеться шукати роботу. А зробити це буде не так вже й

легко, оскільки їх уже зацькували в Інтернеті. Що ж поробиш, почуття гумору у кожного різне, чого вочевидь не врахували співробітники магазину.

Джерело: http://www.ridus.ru/

Інші новини розділу