На шоу Мадонни виступлять стриптизерки в костюмах черниць Автор: lesya · Опубліковано: 31.07.2015 15:09 · Розділ: Музика

Ім’я співачки Мадонни вже кілька десятиліть не сходить зі сторінок таблоїдів та новинних видань. Артистка за свою кар’єру видала безліч композицій, що стали світовими хітами. Однак останнім часом Мадонна все частіше потрапляє на сторінки жовтої преси – чи то в такий спосіб вона привертає до себе згасаючу на тлі появи молодих талантів славу, чи на те є якісь інші причини, невідомо. Але то тут, то там чуєш про черговий вибрик скандально відомої виконавиці.

Раніше, приміром, шанувальники зірки обговорювали, як Мадонна прямісінько на сцені в губи поцілувала молодого репера. Той скривився і витер губи рукою. Але потім розповів, що зробив це зумисне, щоб підіграти публіці. Та який варіант правдивий, достеменно ніхто не знає, хіба що сам репер.

Далі Мадонна привернула увагу світових ЗМІ, коли її вигнали з бродвейського мюзиклу. Мадонна увесь час протягом спектаклю відсилала СМС та розмовляла по телефону, чим викликала обурення як керівництва мюзиклу, так і самих акторів. Більше того, вона навіть вступила в гостру суперечку з однією з глядачок, яка попрохала її не заважати: «Це ділові дзвінки, по роботі», - вигукнула Мадонна й продовжила займатися своїми справами далі.

А ще співачка зняла кліп, до участі в якому запросила багатьох молодших колег по сцені. Там знаменита виконавиця проводилася трохи розбещено, та ще й вживала ненормативну лексику.

Цих «подвигів» Мадонні виявилося замало, і вона випустила новий, ще більш неоднозначний кліп.

Цими днями зірка опублікувала на YouTube два проморолики свого гастрольного туру Rebel Heart. В одному з них ми можемо побачити дівчат, одягнених в костюми черниць, які вихиляють стегнами навколо жердини для стриптизу. Зі своїм новим шоу виконавиця планує з’їздити у США, Канаду, країни Європи, Австралію та Азію. Поки що у графіку зірки немає Росії. Масштабний гастрольний тур співачки має розпочатися дев’ятого вересня.

Опублікований ролик з черницями Мадонна процитувала рядками зі своєї пісні Devil Pray: «Якщо ти хочеш зберегти душу, тоді ми повинні подорожувати разом і змусити диявола молитися». А ось самої співачки у кадрі майже не видно.

Повідомляється, що в новому шоу Rebel Heart візьмуть участь більше тридцяти професійних танцюристів і танцівниць, а в його рамках Мадонна представить здебільшого пісні, що увійшли до її останньої збірки. Платівка вийшла у світ під тією ж назвою, що й шоу - Rebel Heart - у березні цього року. У грудні минулого року, правда, кілька пісень, що потім увійшли до цієї платівки, витекли в Мережу.


Інші новини розділу