Стало відомо, як виглядав кавун п'ять століть назад Автор: lesya · Опубліковано: 30.07.2015 19:52 · Розділ: Природа

Всі ми знаємо, що наші предки відрізнялися від нас зовні. І навіть люди, що жили в епоху Середньовіччя, були на нас мало схожими.

Та, як недавно виявилося, в давнину іншим було все: і природа, і тварини, і навіть городина. Недавно на одному з аукціонів була виставлена картина, яка показала, якими були кавуни минулого. Зовні вони суттєво відрізнялися від теперішніх, і, треба визнати, виглядали далеко не такими апетитними.

Одним із лотів популярного аукціону «Крісті» стала незвичайна картина італійського художника Джованні Станчі, написана в сімнадцятому столітті. Саме вона допомогла вченим з’ясувати, як п'ять століть тому виглядав звичайний кавун.

На картині Джованні Санчі зображені середньовічні овочі та фрукти. Але в правому нижньому кутку картини розташувався кавун, зовсім несхожий на сучасні ласощі.

Він привернув увагу дослідників, яким згодом вдалося з’ясувати, що саме так виглядала ця ягода до того, коли її почали культивувати.

Середньовічний кавун був блідо-рожевого кольору (фото з сайту http://inforesist.org/stalo-izvestno-kak-vyglyadel-arbuz-pyat-vekov-nazad/)
Середньовічний кавун був блідо-рожевого кольору (фото з сайту http://inforesist.org/stalo-izvestno-kak-vyglyadel-arbuz-pyat-vekov-nazad/)

Професор Джеймс Ніенхаус, співробітник університету Вісконсіна, каже, що картина ілюструє історію селекції. Перші кавуни вирощувалися в Африці, але після того, як його окультурили, він почав рости і на території Близького Сходу та Південної Європи. На столи та на ринки вони потрапили приблизно в 1600-му році.

На картині кавун – блідо-рожевий на колір. Та незважаючи на це, професор припускає, що вони були дуже солодкими на смак, адже їх не лише їли, але й використовували як сировину для вина. Однак плацента стародавнього кавуна, тобто його м’якоть, містила мало лікопіну, елементу, що забарвлював його в червоний колір.

Однак окультурення цієї ягоди з часом виправило цей недолік. Крім того, в стародавньому кавуні були більші за розміром кісточки, що багатолітня селекція також виправила.

Сьогодні ж селекціонери навчилися вирощувати найрізноманітніші кавуни. Найдорожчим на сьогоднішній день вважається сорт Денсуке, винайдений у Японії у вісімдесятих роках минулого століття. Один екземпляр такого кавуна було продано за рекордні шість тисяч доларів. Шкірка в кавунів цього сорту – ідеально чорна, а поверхня гладенька і блискуча, тоді як м’якоть – яскраво червона і дуже-дуже солодка. Продаються кавуни цього сорту тільки в елітних магазинах, у спеціальних упаковках.


Інші новини розділу