Незвичайні творчі заняття для малечі Автор: lesya · Опубліковано: 30.07.2015 14:38 · Розділ: Життя

Існує чимало способів розважити малюка: читання, ігри на свіжому повітрі, похід в парк атракціонів – вашим дітям нудьгувати точно не прийдеться. Особливе місце у вихованні малюка слід відвести для творчості.

Правда, далеко не завжди малюка так легко зацікавити якимись творчими заняттями. І щоб посадити дитину, скажімо, за альбом і фарби, доводиться чимало потрудитися. Та якщо проявити фантазію, це заняття може стати прекрасною розвагою як для дітей, так і для дорослих – навіть тих, які зовсім не вміють малювати. Аналогічна ситуація і з іншими видами творчості. У нашій статті піде мова про оригінальні набори, що зроблять дозвілля вашої дитини яскравим і незабутнім.

1. Всі ми знаємо, що таке аерографія. Це заняття не для кожного, адже потрібно мати неабиякий хист, щоб майстерно розмалювати стіну чи, скажімо, автомобіль. Зате повітряні фломастеры, які ще називають блопенами, дозволять намалювати чудову картинку навіть тим, хто ніколи не тримав олівців у руках.
Для малювання може знадобитися трафарет, а щоб нанести фарби на папір, потрібно подути у фломастер. З нього фарба вибризкується так, як із пульверизатора. Скориставшись такими фломастерами, ваш малюк не лише спробує себе в ролі художника, але й потренує легені.

Ось що можна намалювати повітряними фломастерами (фото з сайту http://moreidey.ru/podelki-iz-naborov/vozdushnyie-flomasteryi.htm)
Ось що можна намалювати повітряними фломастерами (фото з сайту http://moreidey.ru/podelki-iz-naborov/vozdushnyie-flomasteryi.htm)


2. Експериментувати можна не лише з самим обладнанням для малювання, але й зі способами нанесення фарбуючих елементів на папір. Наприклад, якщо вирізати з ластика кружечок, а звичайну губку намочити в фарбу, ви отримаєте печатку, якою зможете робити цікаві малюнки. В якості печатки можна використовувати і зім’ятий папір, і клубочки ниток.
3. Якщо до малювання у дитини все-таки не лежить душа, можна купити декоративний скотч. Фактично, від звичайної клейкої стрічки, до якої ми звикли, він відрізняється тільки кольором. Проте є фігурні клейкі стрічки, стрічки з голограмами тощо. З них можна вирізати різні елементи для оформлення відкриток, робити аплікації, обклеювати вироби тощо.
4. Прекрасним заняттям стане ліпка з «місячного» піску. Від пластиліну та глини він відрізняється тим, що так швидко не засихає, не залишає плям, не кришиться і не липне до рук. Приготувати його можна й самому – потрібно чотири склянки просіяного піску змішати з двома склянками крохмалу, і до всього цього додати склянку води. Все, суміш для ліплення готова. До неї можна додати трішки барвника, щоб виходили різнобарвні замки.Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.