Чи справді дівчата не люблять м'язистих чоловіків? Автор: kseniya_www · Опубліковано: 29.07.2015 20:24 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно було проведене цікаве опитування на тему: «Чи справді дівчата не люблять м'язів?» Більшість чоловіків вважають, що дівчата втрачають голову від шести кубиків м'язів на животі.


Тому вони проводять дні і ночі в спортивних залах, все більше удосконалюючи своє тіло. При цьому, одні з них вважають, що источник їх краси і мужності – спортзал, а інші користуються препаратами для досягнення бажаної мети. Але є межа між сексуальністю і безглуздям. Збільшуючи свої м'язи до неймовірних розмірів, деякі чоловіки перестають помічати, що вони стали потворними. Здебільшого дівчата бояться чоловіків з таким тілом. По статистиці, бодібілдер приділяє своїй зовнішності більше часу, ніж будь-яка дівчина.

Зазвичай, крутитись перед дзеркалом по декілька годин – це прерогатива жінок. Але це не той випадок. Ви чули коли-небудь про комплекс Адоніса? Його описав Харісон Поул у своїй книзі. Він розказав про чоловіків, які заради краси свого тіла розірвали стосунки зі своїми коханими, а ті просто залишилися в тіні.

Що ж лякає дівчат в хлопцях-бодібілдерах?
1. Чоловіки так захоплюються своїми м'язами, що зовсім забувають про те, як бути красивими для своїх дівчат. Вени, які стирчать практично з усіх частин тіла, нагадують страшного Халка. Нормальний чоловік виглядає інакше.
2. Занадто накачані м'язи розтягують шкіру, і складається враження, що внутрішні органи от-от вирвуться назовні. Це дуже огидно, вважають дівчата.
3. Тонка талія і величезні плечі чомусь дуже подобаються чоловікам. Напевно, вони порівнюють себе з жінкою, в якої осина талія і пишні груди. Але це зовсім не так. Така форма чоловічого тіла нагадує монстра. Все повинно бути більш-менш пропорційно.
4. Жінки люблять спортивне тіло. Але після того, як на телеекранах з'явився Арнольд, чоловіки мріють мати таку ж засмаглу шкіру, як і улюбленець мільйонів жінок. В результаті, вони виглядають, як підгоріле м'ясо.
5. Заклопотаність своїм зовнішнім виглядом відлякує дівчат. Для жінки достатньо того, щоб чоловік був гарно одягнений, приємно пахнув, а його волосся було акуратно укладене.

Проаналізувавши вищевикладене, можна зробити висновок. Чоловіки не люблять жінок, які зловживають ботексом, накладають трьох шаровий макіяж і мають силіконові груди, так і жінки не люблять чоловіків, які проводять по декілька годин перед дзеркалом. Марнославство не є привабливою рисою характеру як для чоловіків, так і для жінок.


Інші новини розділу