Джейн Біркін просить модний будинок Hermes перейменувати сумки, названі на її честь Автор: lesya · Опубліковано: 30.07.2015 08:21 · Розділ: Життя

Буває, що в один прекрасний день люди вирішують кардинально змінити своє життя. Було б добре, якби можна було вмить все забути, та почати життя, як-то кажуть, з чистого аркуша. Та, на жаль, це неможливо. І навіть якщо зі своїми власними спогадами людина може справитися, то стерти інформацію про себе колишнього з пам’яті оточуючих навряд чи вийде. І, хоч-не-хоч, навіть в оновленому житті доведеться виправляти помилки минулого.

Недавно у схожій ситуації довелося опинитися британській співачці і моделі Джейн Біркін. Колись вона знімалася у рекламі продукції одного модного бренду, і її іменем навіть було названо лінію товарів, а тепер модель попрохала модний дім перейменувати сумки, названі на її честь.

Про це знаменита модель і співачка заявила після того, як підготувала доповідь, присвячену забиванню крокодилів. Виступаючи на захист цих тварин, вона змушена була звернутися до керівництва будинку моди Hermes з проханням перейменувати відомі на увесь світ сумки, колись названі на її честь.

Ці сумки на сьогоднішній день вважаються одними з найдорожчих у світі- вартість одного екземпляру може сягати дев’яноста п’яти тисяч доларів.

Британське видання The Telegraph вирішило процитувати заяву співачки, повідомляючи про те, що Джей Біркін звернулася до керівництва Hermès Group з проханням або перейменувати сумки, або ж почати дотримуватися міжнародних норм, що повинні застосовуватися при виробництві подібних товарів.

Свою доповідь Біркін підготувала після того, як трохи раніше представники організації «Люди за етичне ставлення до тварин» (PETA), що займаються захистом братів наших менших, провели відповідне розслідування, результати якого шокували громадськість. Представники організації розповіли, що для того, щоб зшити одну сумку “Біркін”, крокодилів спершу кидають у спеціальні бетонні колодязі, а потім «жорстоко забивають». При цьому на один екземпляр модного аксесуару витрачали по два-три крокодили.

Нагадаємо, що сумки Birkin з’явилися на світ у 1981 році з руки Жана-Луї Дюма, що в той час перебував на посту глави модного дому Hermes. Ідея створити нову колекцію з’явилася у модельєра після одного випадку, що трапився у літаку по дорозі з Лондона до Парижу.

Трапилося так, що Жан-Луї придбав квиток поруч з місцем дружини Сержа Генсбура. І тут солом’яна сумка жінки, яку та висадила на багажну полицю, несподівано впала, і весь її вміст посипався на підлогу лайнера.

Біркін поскаржилася сусідові по кріслу, що ніяк не може підібрати собі шкіряну сумку великого розміру.

Тоді в голові дизайнера зародилася ідея, і через три роки він спеціально для Джейн Біркін пошив знамениту чорну сумку, яка потім стала дуже популярною. Зараз за одну сумку бренду доведеться заплатити від десяти до ста тисяч доларів, однак іноді суми йдуть ще далі. Приміром, в минулому році у Гонконзі на аукціоні Christies сумку продали за рекордні двісті двадцять три тисячі доларів.

Джерело: http://www.internovosti.ru/text/?id=100600

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.