Грабіжника заарештували після того, як він знявся у фільмі жахів Автор: lesya · Опубліковано: 29.07.2015 15:40 · Розділ: Кримінал

Якщо ти вже вирішив стати грабіжником, то маєш докласти всіх зусиль, щоб тебе не спіймали. Очевидно, іншої думки дотримувався Джейсон Стендж, якого недавно запроторили до в’язниці.

Злочинець, що за свою злочинну кар’єру пограбував кілька банків, ось уже з минулого року розшукується поліцією штату Вашингтон. Та знайти чоловіка не надто примітної зовнішності, який не залишив за собою багато слідів, та після втечі із в’язниці зник з поля зору правоохоронців, не так вже й легко. І уявіть собі, яким мало бути здивування поліцейських, коли вони побачили фото розшукуваного ними злочинця на розвороті однієї з газет!

Про таке везіння годі було й мріяти, тож група поліцейських, не гаючи часу, відправилася на ловлю злочинця.

На сторінках газети The Olympian котрийсь із поліцейських випадково побачив серію із семи фотографій, що публікувалися разом з репортажем зі зйомок хоррора під назвою “Марла Мей”. У фільмі Стендж вирішив зіграти лиходія. І, волею випадку, саме його фото з’явилися на сторінках газет.

Прибувши на місце, де проходили зйомки, правоохоронці вирішили трішки зачекати: не вриватися ж бо прямо на знімальний майданчик, сіючи переполох та паніку серед акторів. Та й сам Стендж, схоже, не підозрював, що його викрито, тож і втікати не збирався.

Грабіжника було заарештовано після того, як він відлучився з майданчика до найближчого магазину, щоб купити цигарок. Однак перед тим, як повезти його під конвоєм в місця відбування покарання, йому дозволили повернути своїм колегам сценічний костюм.

За словами продюсера стрічки Брендона Робертса, Джейсона на майданчику всі одразу ж полюбили. Він схоплював все на льоту, демонстрував неабиякий талант та проби пройшов на ура. Словом, показав себе чудовим хлопцем! Брендон нагадує, що злочинець зіграв у фільмі божевільного лікаря абортарію.

А ще Робертс розповів, що режисер Ліза ван Дам-Бейтс, що виконала у фільмі головну жіночу роль, не має наміру вирізати сцени, в яких знявся Стендж. Вони зіграні блискуче, та й, як пояснює продюсер, до моменту арешту Джейсона було відзнято всі епізоди з його участю.

Стенджа, що попрохав режисерів записати його в титрах як Джейсона Стрейнджа, в розшук потрапив у минулому році. У 2006 році його судили за серію пограбувань, в результаті чого чоловік був засуджений до ста сімнадцяти місяців колонії. Однак рік тому з колонії суворого режиму його перевели в колонію-поселення, звідки він накивав п’ятами.


Інші новини розділу