Книжкові новинки серпня - радимо почитати Автор: lesya · Опубліковано: 29.07.2015 13:38 · Розділ: Культура

Якщо проаналізувати читацькі уподобання українців, то в липні найбільшою популярністю користувалися… кулінарні книги, а зокрема, рекомендації щодо консервування, квашення та приготування салатів на зиму. Що ж стосується літератури художньої, то тут першість впевнено завоювали любовні романи зарубіжних авторів - в силу певних обставин жінки мають більше часу на читання або більше люблять це заняття, як чоловіки, тож виходить, що й переваги вийшли якимись начебто жіночими.

Однак є й інша література, і якщо ви цікавитеся творчістю вітчизняних письменників, наступний список, складений співробітниками видання “Вісті”, запросить вас у цікаву подорож стежками сучасної української літератури.

У серпні радимо купить книги наступних авторів:

1. Спеціально для любителів реалістичної прози Олександр Сидоренко написав книгу
«Фоззі. Супроводжуючі особи». Оповідає вона про Крим та Україну в цілому в епоху дев’яностих. Від бульварного кримінального чтива, яке кілька років тому заполонило український книжковий ринок, книга відрізняється тим, що до неї увійшли реальні історії. Сюди увійшло багато гірких реалій нашого життя, одягненого у рвані кросівки, спортивні костюми, з цигарками More в зубах та лікером Amaretto в псевдо-криташтеловому келиху, життя, яке йшло в ногу з наркотиками, рекетом, мафіозними розбираннями та аферистами всіх мастей.

2. До книги «Подарунок для» Олексія Курилка увійшов роман про напівдемона Геріона, який, народившись в античні часи, мандрує світом, насміхаючись над недосконалостями нашого світу. Свіжо, з гумором, на межі гумору та фолу, весело - словом, любите гострий гумор, обов’язково прочитайте “Легендарні мемуари еротографомана”.

Фото з сайту http://bk-world.ru/products
Фото з сайту http://bk-world.ru/products

3. Кого турбує суспільно-політична ситуація, що склалася в країні, кому не байдужа доля власного народу, хто не хоче бути бездумною вівцею, в чию голову впихають вигідну комусь інформацію і хто хоче оперувати власною думкою, побудованою на історичних фактах, варто почитати роман Надії Мориквас під назвою “Корнелія”. Події, що лягли в основу сюжету, відбувалися в першій половині минулого століття, і тут є безліч кривавих, жорстоких і часом моторошних фактів, що відображають реалії тогочасного життя, дозволячи провести паралелі між тим, що відбувалося три чверті століття тому, і тим, що коїться зараз.

4. Поет Юрій Іздрик видав збірку поезій «Календар любові» - це висока поезія з неймовірно цікавими образами, що виходять за рамки усталених стереотипів, поезія без непристойності та вульгарності, яка надихає на якісь світлі почуття.

5. Поціновувачі мелодрам можуть оцінити «Голгофу козацьких нащадків. Терновий вінок» пера Анни Ткаченко. Цей драматичний роман навчить читача поважати своїх близьких. А розповідає він про дівчину, що закохалася у червоноармійця і закрутила з ним роман, але коли її разом з батьком заарештували, хлопець не те що не захотів допомогти коханій, але й прикинувся, ніби зовсім її не знає. Однак доля розпорядилася так, що він і сам потрапляє до табору. І тепер єдина його надія на спасіння - це дівчина Маня, від якої він, було, відрікся...


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?