В Детройті масово протестують проти статуї Сатани Автор: lesya · Опубліковано: 28.07.2015 21:10 · Розділ: Релігія

Мешканцям американського Детройта неабияк не сподобалася витівка місцевих сатаністів - в ніч на двадцять п’яте липня представники Церкви Сатани встановили у Детройті статую сатанинського божества. Виготовлений він із бронзи, а ім’я йому Бафомет.

Відкриття пам’ятника супроводжувалося урочистостями, великими концертами, а також розвагами та веселощами у стилі "живи швидко - помри молодим". Алкоголь тут лився ріками, і частенько руками присутніх ходили пакетики з наркотиками.

І коли на п'єдестал сатаністи виставили свого цапоголового, який важить не менше тонни, ошалілий натовп викрикнув “Слався, Сатана!".

До речі, балачки про те, ніби у Детройті має з’явитися антихристиянська статуя, точилися вже віддавна. Але насправді ніхто реально не вірив, що все це дійсно дійде до справи, а не залишиться на стадії пустопорожніх виплетеньок.

Та коли все це відбулося насправді, люди були шоковані, обурені та неабияк ображені (мова йде про християн, а не тих, хто був присутній на урочистостях.

Бафомет, Детройт (фото з сайту http://kp.ua/incidents/507358-v-detroite-massovye-protesty-luidy-khotiat-snesty-statuui-satany)
Бафомет, Детройт (фото з сайту http://kp.ua/incidents/507358-v-detroite-massovye-protesty-luidy-khotiat-snesty-statuui-satany)


І ось біля храму Сатани почали гуртуватися розлючені американці з вимогою припинити поклоніння та прибрати блюзнірську статуя. Дехто з присутніх надяг футболку з написом "Ісус". До затії сатаністів негативно поставилися всі християни та представники церкви.

“Останнє, що нам потрібно в Детройті - це вітати у себе вдома партія зла”, - заявив преподобний Дейв Баллок, пастор баптистської церкви, що знаходиться в Хайленд-Парку.

А ось на сайті Церкви Сатани зазначається, що статуя Бафомета є свого роду доповненням і протистиавленням до пам'ятника Десяти заповідей, що на сьогоднішній день розташовується біля підніжжя Капітолію в штаті Оклахома.

Саме в тому місці сатаністи й хотіли початково звести статую. Але влада Оклахоми не дозволила їм цього зробити, захистившись тим, що державна власність, якою є Капітолій, не може використовуватися для висловлення підтримки державою котроїсь із релігій. Верховний суд Оклахоми присудив зробити це в іншому місці.

А зараз глава сатанинського храму в Детройті, Джекс Блекмор, має намір перевезти скульптуру в Арканзас. але, скоріше за все, і там місцеві мешканці збунтуються, тож горіти Бафомету, найочевидніше, в доменній печі на переплавці. Або ж підпиратиме цапоголовий стіни якогось музею - щоб люди бачили, настільки зіпсованою та цинічною може бути людська подоба.

Джерело: http://kp.ua/incidents/507358-v-detroite-massovye-protesty-luidy-khotiat-snesty-statuui-satany

Інші новини розділу