Про вдачу людини розповість вино Автор: Lesly · Опубліковано: 27.08.2009 14:38 · Розділ: Наука

Нещодавнє дослідження проведене австралійськими та британськими вченими наглядно продемонструвало, що люди, які віддають перевагу солодкому вину схильні до імпульсивності, тоді як прихильники сухого вина більш відверті.

"Учасники експерименту, які віддавали перевагу солодким сортам вин, були значно імпульсивніші в порівнянні з любителями сухих напоїв", - розповів під час доповіді Ентоні Саліба (Anthony J. Saliba) з університету Чарльза Стюарта, що у Вагга-Вагга (Австралія). Науковці додали, що крім імпульсивності та щирості, не було виявлено жодних інших суттєвих відмінностей між двома групами.

"Такій особливості можна дати цілком обґрунтоване пояснення, адже надання переваги солодкому формується в людини ще з раннього віку і таким чином може сприяти розвитку імпульсивності", - підсумовують дослідники.

Вони протестували 45 людей із Шеффілда (Південний Йоркшир, Англія) з різними вподобаннями, яких розділили на дві групи в залежності від того солодкому чи сухому вину вони віддавали перевагу. Потім, всі учасники експерименту також пройшли тести на визначення типу особистості, щоб визначити наскільки вони імпульсивні, співчутливі, щирі, добросовісні, екстравертні, лагідні та схильні до неврозів.

Проте, не слід забувати, що прив’язаність до солодкої їжі протягом життя індивіда не залишається на одному рівні. В дитинстві вона зазвичай підвищена, а в дорослому віці спадає. Тому, дослідники стверджують, що необхідно проводити подальші експерименти, щоб встановити чи існує причинно-наслідковий зв’язок між імпульсивністю та наданню переваги солодкій їжі.

Джерело: chinadaily.com.cn


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.